A lassan egy éve működő Kovács Katalin Nemzeti Kajak-kenu Akadémia és a székesfehérvári Vörösmarty Általános Iskola óvodások részére hirdetett suliváró, toborzó foglalkozást.
– Talán itt ül közöttetek egy következő bajnokjelölt, akinek néhány év múlva egy világbajnokságon, egy Európa-bajnokságon vagy akár az olimpián szurkolhatunk!
Mintegy másfél milliárd forint értékű energetikai korszerűsítésnek köszönhetően újulhat meg számos székesfehérvári iskola és óvoda. Pontosan melyik intézmények részesülhetnek a fejlesztésekből?
Online megemlékezést tartottak Kápolnásnyéken március 15-e alkalmából. Az ünnepi gondolatokat Marosánné Gáti Gabriella volt iskolaigazgató, képviselő asszony mondta el. A megemlékezés Kápolnásnyék honlapján a Vörösmarty Mihály Iskola online műsorával együ
Március 13-án, szombaton koszorút és virágokat vittek a székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szárazréti Tagiskolájának udvarában álló Bem József mellszobor elé.
A kápolnásnyéki osztály most nagyon boldog2020.06.25. 07:05
„Ez a nap elképesztő!” – fogalmazott Tőke Szonja, a kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola most végzett tanulója szerdán, miután megtudta: az EFOTT felfigyelt az érettségire készített tablójukra. Komoly a
Nincs végleges, lezárt szavazási eredmény2020.03.24. 07:20
Török Szabolcsot, a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatóját kérdezte lapunk a Vörösmarty-iskola esetleges fenntartóváltását tartalmazó ügyben. A cikkben a válaszok.
A Hit Gyülekezete felfüggesztette azon – február 27-én kelt – szándéknyilatkozatát, miszerint átvenné a Vörösmarty Mihály Általános Iskola fenntartását.