női vízipóló

2019.10.13. 20:36

Továbbra is veretlenül állnak

A női vízilabda OB I 4. fordulójában Egerre látogatott a Dunaújváros vízilabdacsapata, ahol esélyeshez méltó magabiztossággal arattak győzelmet.

Dévai Nándor Csaba

Gurisatti Gréta 8-at lőtt Fotó: MW

LFÁ-ZF-Eger–DUE-Maarsk Graphics 5-12 (2-4, 2-1, 1-3, 0-4)

Eger: Gól: Szilágyi D. 4, Polák 1.

DUE: Aarts – Gurisatti, Horváth B., Mahieu, Garda, Ziegler, Vályi V. Cserék: Brezovszki, Sajben N., Szabó N., Huszti, Szellák. Vezetőedző: Mihók Attila.

Garda Krisztina 2, valamint Geraldnie Mahieu egy góljával már három perc után háromgólos volt az Újváros előnye, ám ez a második nyolc perc végére egyre olvadt, 4-5.

A fordulás után Laura Aarts kiváló kapusteljesítményének (75 százalék) és a hat gólig jutó Garda Krisztina lövéseinek köszönhetően egyre inkább ellépett ellenfelétől a DUE, majd magabiztosan be is húzta a mérkőzést.