2013.04.18. 15:32

Nagykanizsai motokrossz eredmények

Április 14-én megkezdődött a hazai motocross szezon az MX Mánia nemzetközi kupasorozattal.

Eredetileg  Kőszárhegyen rajtolt  volna a sorozat, de az időjárás közbeszólt és így a 2. fordulóból lett az első.  Szinte minden kategóriában volt Fejér megyei versenyző.

Az eredmények: MX1-es Pro kategóriában Adamek Imre győzött.  MX2-es pro kategóriában  Matern Balázs 11. lett.  MX1-es kategóriában Skoff Gábor 2.,  Borsó Péter 5. lett.    MX2 A kategória: Nagy Csongor a 2., Gáspár Gergely a 10. helyen végzett.   Senior kategóriában Horváth József 8., Jánosi Attila 9., Kassai Zsolt 10. lett.   A következő verseny ebben a sorozatban: Kőszárhegy, április 28.