Kiemelt állások

2018.02.21. 13:56

Fröccsöntő-gépbeállító

Gealan HungaryPlast Kft. műanyagipari fröccsöntéssel foglalkozó székesfehérvári üzemébe alábbi munkakörbe munkatársat keres:

Feladatok:

  • Szerszámcsere és gyártásindítás,
  • Preventív és tervezett karbantartások végrehajtása,
  • Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában,
  • Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása,
  • Hiba esetén beavatkozás,
  • Gépek tisztántartása,
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése,
  • Biztonsági előírások betartása,
  • Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok),
  • Tanulási hajlandóság,
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Nyitottság, rugalmasság,
  • Előny:

  • Közeli lakhely,
  • Vibrációs hegesztőgépek kezelése
  • Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat.
  • Robotprogramozási ismeretek.
  • Alap- vagy középfokú műanyag feldolgozó végzettség
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • MS Office rendszer alapfokú vagy magasabb szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Jó munkahelyi légkör,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Elérhetőség: [email protected]

    Telefon: 22/ 200 321

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!