Hírek

2012.11.12. 12:07

Labdarúgó megye I - A Martonvásár nem volt babonás

Fejér megye - A 13. fordulót rendezték a Road Masters megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban. Az élmezőny csapatai közül az Iváncsa betlizett, miután kikapott Martonvásáron.

Bobory Balázs

Dunafém-Maroshegy Bicske 2-4 (0-2), 100 néző, vezette: Kovács J. Zoltán.

Maroshegy: Sabo - Szekszárdi, Trampler, Dudás, Gelencsér (Juhász), Ruzsics, Komáromi, Balogh, Samu (Nagy), Bencze, Pálinkás (Balogh). Edző: Viktor Ferenc.

Bicske: Miklós - Németh (Moravecz), Gulyás, Lengyel, Máté, Erki, Vincze, Pozsgai, Megyesi, Oláh (Bodor), Molnár (Vörös). Edző: Erdész Ferenc.

19. perc: Kétes szituációban büntetőt kaptak a vendégek, amit  Megyesi biztosan értékesített, 0-1.
33. perc: Egy szöglet utáni fejesből Gulyás volt eredményes, 0-2.
 48. perc: Trampler révén pontrúgásból szépített a hazai csapat, 1-2.
 57. perc: Egy szöglet után kipattantó labdát Pálinkás lőtte be a kapuba, 2-2.
62. perc: Hazai védelmi hibát követően, a  baloldali beadásra Oláh érkezett,  és megszerezte  a vezetést, 2-3.
 69. perc: Egy vendégszöglet után Gelencsér szerencsétlenül ért a labdába, így öngólt szerzett, 2-4.

Jók: Sabo, illetve Oláh, Megyesi,  Pozsgai.

Ifjúsági mérkőzés: 4-2.

Szabadegyháza-Sárszentmiklós 2-3 (1-1), 100 néző, vezette: Bíró Dániel.

Szabadegyháza: Deák - Kovács, Kosaras, Papes, Csupor, Horváth Cs. (Bozai), Kiss (Vizi), Imre (Horváth T.), Rapai, Vida, Billig (Falvai). Edző: Bozai Attila.

Sárszentmiklós: Reichert - Gráczer B., Tóth, Jenei, Bartók, Huszár (Pajor), Rozsos (Fülöp), Szarka, Vámosi (Lajtos), Balogh, Gráczer G. Edző: Palotás Péter.

Kiállítva: Kosaras, Papes, illetve Balogh L.

9. perc: A vendég védők felszabadításával Gráczer B. lépett  ki, és  a sarokba lőtt, 0-1.
45. perc: Rapai indítását Kovács egyből belőtte, 1-1.
 50. perc: Kovácsot rántották  le a tizenhatoson belül, ám a jogos büntető elmaradt.
53. perc: Falvai cserélését ítélte szabálytalannak a játékvezető, a jogtalan büntetőt Balogh lőtte a kapuba, 1-2.
67. perc: Balogh lesgyanús helyzetből lőtt gólt, 1-3.
90. perc: Kovács beadását Horváth T. sodorta a vendégek kapujába, 2-3.
92. perc: Bozai fejese csattant a felső lécen.
70 percet emberhátrányban játszó hazai csapat mindent megtett a győzelemért, rajta kívül álló okok miatt ez nem történhetett meg.

Jók: Vida, Csupor, Kovács, illetve Reichert, Huszár, Balogh.

Ifj. mérkőzés: 2-3.

Kápolnásnyék-Kisláng 2-4 (1-1), 100 néző, vezette: Magyar János.

Kápolnásnyék: Matócza -  Kovács, Pőcze, Hart, Faragó, Szabó, Nagy, Rothauszki, Czövek, Rózsa, Varga (Kármán). Edző: Molnár János.

Kisláng: Ányos - Komlós, Rehák, Árki, Fekete, Simon, Sándor (Kolonics), Willerding (Zimmerman), Paluska L. (Varga), Paluska K., Juhász. Edző: Zimmerman Tamás.

Gól: Szabó, Faragó, illetve Paluska L., Simon (3).

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Bakonycsernye 6-1 (2-0),  100 néző, vezette: Csupor Richárd.

Gárdony: Viniczai (Barsch) -  Csapó, Szabó, Hári, Herke, Vigh (Bogács), Gaál, Gulyás-Kovács, Gál-Gerlach (Hermann), Kudi (Király), Varga A (Eötvös). Edző: Oláh Attila.

Bakonycsernye: Lukács - Kovács (Harmati), Schneider, Hancsák, Valásek, Varga J., Sztrida (Veress), Osgyán, Balogh (Simek), Guitprecht, Nagy. Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Vigh (2), Herke, Csapó (2), Varga, illetve Nagy.

Kiállítva: Osgyán.

Sárosd-Mezőfalva 2-0 (0-0), 280 néző, vezette: Reinicz Gábor.

Sárosd: Rauf - Pribék, Rottmann, Gyuricza, Sipos, Lendvai, Kövecses, Vinkler, Zách (Egerszegi), Dvéri, Gál. Edző: Horváth Zoltán.

Mezőfalva: Papp Z. - Viniczai, Papp A., Balázs, Szilva, Tórizs (Tokai), Huber, Benczik, Bozoki, Sági, Vörös (Váradi), Edző: Masinka László.

2. perc: Papp mentett szögletre, a beívelés után Sipos a kapufára fejelte a labdát.
57. perc: Két vendégjátékos  egy  védőre vitte a labdát, de Rauf mentett Huber elől az utolsó pillanatban.
59. perc: Szilva kapufát lőtt.
75. perc: Sipos lőtte  20 méterről a kapuba a labdát, 1-0.
84. perc: Vinkler beadását Dvéri vágta a léc alá,  2-0.
Jók: Rauf, Pribék, Sipos, illetve Papp A., Benczik, Sági.

Ifjúsági mérkőzés: 3-1.

Baracs-Szár 1-3 (1-1), 150 néző, vezette: Farkas István.

Baracs: Makó - Pulai, Hepp, Németh, Éliás, Idei, Nagy, Sőrei (Godó), Mészáros, Fehér (Sebestyén), Ürmös. Edző: Horváth Zoltán.

Szár: Sztányi - Fenyvesi, Juhász, Géber, Kellner, Boros, Szabó, Nyitrai (Schnóbl), Haász, Zágoni (Szabó), Krautszíder (Szekeres). Edző: Lacza Albert.

10. perc: Németh  22 méteres lövése suhant a léc fölé.
24. perc: A szöglet utáni kipattanót Idei rúgta kapásból centikkel a jobb felső  mellé.
 26. perc: A   lepattanó labdát Nyitrai emelte szépen Makó fölött a kapuba, 0-1.
30. perc: Éliás jól eltalált 20 méteres szabadrúgását bravúrral védte Sztányi.
41. perc: Németh szabadrúgását Sőrei fejelte keresztbe,  az érkező Mészáros kapásból lőtt a jobb alsó sarokba, 1-1.
50. perc: Éliás szögletét Hepp nagy helyzetben a kapu mellé fejelte.
56. perc: Zágoni  közeli lövését bravúrral védte Makó.
61. perc: Szöglet után Krautszíder fejelt közelről a kapuba, 1-2.
90. perc: Az egész hazai csapat kitámadt,  majd a vendég kapu előtti labdavesztését kihasználva Zágoni vitte végig a labdát és a hálóba emelt, 1-3.

Jók: Éliás, Németh, Mészáros, illetve Kellner, Zágoni,  Géber.

Ifj. mérkőzés: 3-6.

Polgárdi-Velence 1-3 (1-1),  100 néző, vezette: Sülyi János.

Polgárdi: Neczpál -  Hencz, Bregócs, Borbás (Galler), Vass, Csizmadia, Borsos, Takács (Kántor), Tiber, Gurdon (Varga), Gergő (Néma). Edző: Balogh Zoltán.

Velence: Puhnyák  -Totshce, Fésű, Tóth, Kocsis (Kellner), Galaczi (Zab), Somogyi, Knausz (Szigeti), Boda, Kadlecsik (Pál), Ódor (Salacz). Edző: Pavlik József.

7. perc. Knausz  szabadrúgásból talált be a kapuba, 0-1.
14. perc: Tiber a tizenhatosról vágta be a labdát,   1-1.
44. perc: Neczpál óriási bravúrokat mutatott be.
55. perc: Egy szögletet követően Fésű fejelt gólt, 1-2.
 77. perc: A hazai védelem hibáját kihasználva Kadlecsik szerzett gólt, 1-3.

Jók: senki, illetve Knausz, Totsche.

Ifj. mérkőzés: 4-0.

Martonvásár-Iváncsa 1-0 (0-0),  250 néző, vezette: Makk László.

Martonvásár: Guth - Sarkadi, Kanyó, Hermann, Schaffer, Berczi, Magyar, Kővári, Elek, Bajor, Király. Edző: Patkós Csaba.

Iváncsa: Vörös - Drapcsik, Fodor, Janovics, Kenyeres, Szőlősi, Barics, Csieksz, Gál, Kamocsa, Németh. Edző: Sárai György.

A mérkőzés előtt a játékosok a 3   évvel ezelőtt  elhunyt Takács Lajosra emlékeztek.

86. perc: Király két szép csel után Magyart hozta kihagyhatatlan helyzetbe, 1-0.

Jók: az egész hazai csapat, illetve Gál, Csikesz, Janovics.

Ifjúsági mérkőzés: 1-0.