Női röplabda

2024.02.22. 20:02

Az első szettben hengerelt, aztán csúnyán kikapott a Loki

A hazai vereség után idegenben is kikapott a Fatum-Nyíregyházától a MÁV Előre Foxconn női röplabda csapata az Extraliga rájátszásának első körében.

Szabó Róbert

Kétmeccses hátrányban a Loki

Fotó: fehervarvolley.hu

Szinte hihetetlen lendülettel rajtolt a Loki Nyíregyházán. A székesfehérvári együttes 10-1-el nyitott, de ezután sem engedett ki, ellenfele csupán hét pontot szerzett, 7-25.

A második játszmában aztán a Nyíregyháza is megérkezett a parkettre. Az első pontok után még fej-fej mellett haladtak a felek, de 11-9 után meglógott a házigazda. A Loki próbált visszajönni, de 25-16-ra elbukta a szettet.

A szünet után aztán egy 3-0-s szakasszal nyitott a székesfehérvári gárda, de fordított a nyíregyházi alakulat, amely 25-21-el átvette a vezetést.

A negyedik felvonásban a Nyíregyháza nem kegyelmezett, 25-18-al lezárta a találkozót.

A párharcot február 26-án folytatják a felek, Székesfehérváron a VOK Sportcsarnokban lépnek pályára 17.00 órától.

Fatum-Nyíregyháza – MÁV Előre Foxconn 3-0 (7-25, 25-16, 25-21, 25-18)