MÁV Előre-BERICAP

2021.10.24. 21:19

Simán nyertek a röpis csapataink

A női röplabda NB I 2. fordulójában a MÁV Előre-BERICAP első hazai mérkőzésén sima győzelmet aratott a Debreceni SZC-Eötvös DSE csapata ellen, de hozzájuk hasonlóan a férfiak is nyertek.

Kiss Anna igen sokat lendített a MÁV Előre csapatán a Debreceni SZC-Eötvös DSE elleni találkozón

Fotó: Pesti Tamás / Fejér Megyei Hírlap

MÁV Előre-BERICAP – Debreceni SZC-Eötvös DSE 3:0 (11, 15, 16)

Székesfehérvár, 50 néző

Vezette: Kiss Z., Mezőffy.

MÁV Előre-BERICAP: Szerencsés-Miklai, Sólyom, Karnyitszkaja, Bortnyikova, Kiss A., Szilágyi. Csere: Csabai, Kovács E. (liberó). Edző: Jurij Melnyicsuk

Debreceni SZC-Eötvös DSE: Takács D., Araújo, Fehér, Béni, Tóth K., Berza. Csere: Juhász F., Dóka, Kerek, Fehérvári. Edző: Szombathy András

Nem sokat teketóriázott a Loki, az első szettben 14-3 után kezdett „éledezni” ellenfelük, de igazán sok átütőerő nem volt a játékukban. A folytatás hasonlóan nagy különbséget hozott, itt 13-5-ös vezetésnél volt halvány Debrecennek reménysugara ahhoz, hogy közelebb férkőzzön, de ez is pillanatokig tartott, és a harmadik játszma már csupán formasággá vált.

- Fegyelmezett, jó játékkal sikerült győznünk, vannak dolgok, amiket szoknunk kell még, de jól haladunk – mondta a meccs után Jurij Melnyicsuk.

MÁV Eőre-Foxconn – Rákosmente 3:0 (22, 14, 21)