foci

2021.05.13. 17:48

Fontos meccset nyert meg a Mór

A 17. fordulójából pótolt mérkőzésen a Mór együttese egy góllal legyőzte a Sárbogárdot, míg Bodajk Lajoskomáromban nyert a 20. fordulóból elhalasztott találkozón.

A móri Bognár Bence triplázott

Fotó: a klub

Mór–Sárbogárd 3–2 (1–1)

Vezette: Rózsa József.

Mór: Kiss M. – Radács, Végvári, Kosztolányi (Mészáros B.), Klémán M. (Lattenstein) – Tar B., Szamarasz (Erni), Pataki (Osgyán), Varga B. – Bognár B. (Czachesz), Fodor Máté. Vezetőedző: Kiss Máté

Sárbogárd: Barabás – Gráczer Bence, Kókány (Horváth I.), Gráczer Bálint (Nagy Á.), Luczek (Lajtos) – Mayer, Magda (Horváth A.), Kindl, Tóth P. (Gyuricza) – Vagyóczki, Gráczer G. Szakmai igazgató: Pajor László

Gól: Bognár B. (23., 52., 55.), ill. Mayer (38.), Kindl (82.)

Jók: Bognár B. (a mezőny legjobbja), Klémán M., Radács ill. Mayer

Nehezen indult a találkozó hazai szempontból, de a 23. percben aztán Bognár Bence cselezte magát be a büntetőterületen belülre, majd okosan a rövid alsóba helyezett, 1-0. A 38. percben a vendégek első valamire való helyzetükből egyenlíteni tudtak, a volt móri Mayer Dávid egyéni akciója végén a rövid alsóba lőtt, 1-1. A fordulás után még egy fokozatot kapcsolt a móri gárda, és az 52. percben Bognár B. tekert látványos gólt a jobb felső sarokba, 2-1. Az 55. percben Varga Balázst vágták fel tizenegyest érően, Bognár Bence pedig magabiztosan lőtte be saját, illetve csapata harmadik gólját, 3-0. A 82. percben egy védelmi hibát követően Kindl Zalán helyezett Kiss Máté mellett a kapuba, 3-2. Megérdemelt hazai győzelem született, egy jó iramú találkozón.

Tudósított: Móri SE

Lajoskomárom–Bodajk 1–4 (1–2)

Vezette: Domak Ádám.

Lajoskomárom: Lang – Vass, Fodor Márton (Gógán), Gergye, Vései – Szakáts, Varga F., Németh Á., Kövecses – Labossa (Sonkoly), Berta (Czéhmeiszter). Megbízott edző: Szili Balázs

Bodajk: Csikesz P. – Rózsás, Orosz (Dreska), Bregócs, Molnár M. – Katóka R. (Joó), Molnár T., Kocsis D., Herczegh (Gulyás) – Nagy F. (Csapcsár), Klein (Kovács J.). Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gól: Berta (29.), ill. Molnár T. (43., 76.), Klein (9.), Katóka R. (52.)

Jók: Gergye, ill. Molnár T., Kocsis D., Klein