foci

2019.12.02. 21:45

A Monor nyert a rangadón

Jól használta ki a hazai pálya nyújtotta előnyt a labdarúgó NB III. 17. fordulójában a Monor az Iváncsa ellen, s ezzel begyűjtötte a 3 pontot.

Korondy Tamás

Ezúttal a Monor volt a jobb F.: VL

A 26. percben meg is született az első gól: Prokop nagy védése lecsorgott egyenesen Karacs elé, aki közelről, 11 méterről nem hibázott, egyből a kapuba lőtt, 1-0.

A második játékrész hajrájában egy vitatható ítélet tizenegyeshez jutott a Monor, s ezzel eldönteni látszott a három pont sorsa. Farkas pedig kíméletlenül ki is használta a lehetőséget, s a léc alá lőtt, 2-0.

Jobb később, mint soha. Kétgólos hátrányban elkezdett feléledni, s egyre nagyobb erőket mozgósítani a gólszerzés érdekében az Iváncsa. A 85. percben Killer fejelt a kapufára, majd három perc múlva Domokos teremtett magának szépen helyzetet, s mintegy 18 méterről ballal beállította a végeredményt: 2-1.