Vereség a házigazdáktól

2019.09.19. 22:13

A Krasznai Kupán a soproniak kilenc ponttal legyőzték a fehérváriakat

Nyolc győzelem után elszenvedték első vereségüket a fehérvári kosarasok a bajnoki rajtot megelőzően, 86-77-re kikaptak a vendéglátóktól.

Forrás: pixabay

A nyugati határszélen rendezett hagyományos Krasznai Kupán a fehérvári, férfi kosarasok alulmaradtak a vendéglátókkal szemben. Az esti mérkőzésen az első negyed a látogatóké volt, hét ponttal elléptek, a második etapot a házigazdák nyerték, a félidőre kétpontos előnnyel vonultak a fehérváriak. A vendéglátók megnyerték a harmadik és a negyedik negyedet, pénteken az aranyéremért csatázhatnak. Az albások legjobbja McDuffie volt, aki 22 pontot jegyzett, négy hármast is a hálóba süllyesztett. Pénteken a ZTE ellen 84-82 aranyában alulmaradó révkomáromiakkal a bronzéremért mérkőzik Jesus Ramirez együttese.

Sopron KC-Alba Fehérvár 86-77 (18-25, 19-14, 25-22, 24-16)

Az Alba Fehérvár Ljubicic 8/3, Govens 5/3, Cupkovic 6/3, McDuffie 22/12, Csorvási 4, csere: Molnár 9, Markovic 15/3, Keller I. 4, Lukács N. 4, Takács M. lépett pályára.