Fehérvár Vízilabda Sport­egyesület

2019.02.15. 22:34

Végletekig kiélezett párharcban diadalmaskodtak

A középmezőnyben tanyázó Cegléd volt az esélyesebb a forduló előtt az utolsó előtti helyen álló Fehérvár VSE elleni párharcban, azonban végig kiegyenlített csatát vívott egymással a két alakulat.

Az első negyed utolsó másodpercében egyenlítettek a fehérváriak, majd a második játékrész közepén fordítottak (3-4). De még a szünet előtt visszavette a vezetést a hazai gárda (5-4).

A folytatásban felváltva estek a gólok, Gyöngyösi János csapata tapadt a Ceglédre, sőt, előbb Almási révén egyenlített, majd 1 perc 11 másodperccel a vége előtt az 5 gólig jutó Sebestyén Balázs találatával megnyerte a derbit. Cegléd–Fehérvár

10-11 (1-1, 4-3, 3-3, 2-4)