Foci

2014.12.29. 17:10

Téli kupa lesz a Főnixben

Székesfehérvár - 2015. január 10-én a Főnix Grund műfüves csarnokában rendezik a megyei csapatok pénzdíjas téli kupáját.

A Kicsi Kincsem Kupára kizárólag a Fejér megyei labdarúgó-bajnokság I., II., III. osztályában szereplő egyesületek nevezését várják a szervezők. A kispályás torna pénzdíjas, a győztes 150 ezer, a második 70 ezer, a harmadik együttes 30 ezer forintot vihet haza. Díjazzák a legjobb kapust, játékost, valamint a gólkirályt is. A tornára 2015. január 6., kedd, 12 óráig lehet nevezni az [email protected] e-mail címen, a 06-20-439-4191 és a 06-70-773-0515 mobilszámokon Fésű Péternél. A nevezési díj 25 ezer forint, melyet a helyszínen kell fizetni. A nevezési díjból 2500 forintot a Mikulásgyár Alapítványnak utal a szervező. A tornán csak az adott sportegyesület, érvényes igazolással rendelkező játékosa szerepelhet. Az 1x20 perces mérkőzéseken csapatonként három próbajátékos is szerepeltethető. Döntetlen a csoportmeccseken sem születhet, ha nincs döntés, hosszabbítás és büntetők következnek.