2017.05.16. 13:36

Triatlonos érmek a orfűi viadalról

ORFŰ - Az Alba Triatlon Sport Egyesület versenyzői közül négyen is részt vettek az ország egyik legnehezebb triatlon versenyén melyet Orfűn rendeztek immáron 17-ik alkalommal

A nőknél Kaminszky Vanda kategóriájában a dobogó harmadik fokára állhatott fel, míg Nagy Zsuzsannának az úszás során akadtak problémai és úgy tűnt, nem is tudja folytatni a versenyt. Azonban kitartóan küzdött és végül negyedikként ért célba korosztályában.

Varga István a quadriatlonosok között csapott a hullámok közé és a világbajnoki futamon az előkelő ötödik helyet szerezte meg. Skoff Gábor összesítésben a 12. helyen végzett a 150 induló között, míg kategóriájában szintén bronzérmet szerzett.