2014.02.19. 17:10

Egy góllal nyert a DPASE a Soroksár ellen

Székesfehérvár - Labdarúgó felkészülési mérkőzésen az NB II-es Dunaújváros PASE az NB III Közép csoportjában listavezető Soroksár ellen győzött 1-0-ra.

Soroksár - Dunaújváros PASE 0-1 (0-0)

DPASE: Milinte Villám, Farkas, Beleuc, Csehi Lázár, Ato, Petneházi, Thiago Godslove, Urbin, a második félidőben: Bartus Dániel, Tóth, Burucz, Jakab Sárközi, Kocsis, Galambos, Szauter Perovics, Sóron.

Az első félidőben uralta a játékot Dobos Barna sport-igazgató újvárosi csapata, de a helyzetek akkor még kimaradtak - tudósított a klub honlapja. A második félidőre teljes sorcsere történt a vendégeknél, s hamar, már a 48. percben megszerezte a győztes gólt a DPASE: Tóth passzolt a bal oldalon érkező Galambosnak, aki a kapus mellett eltolta a labdát, a kapu közepébe lőtt, 0-1. A Dunaújváros szombaton 14 órától a Honvéd vendége lesz.