Sport

2013.09.12. 15:59

A hétvége sportműsora

Ajánlatok a hétvége sportos műsorából.

PÉNTEK
Jégkorong 
DAB.Docler–Ferencváros, Mol-liga mérkőzés, Dunaújváros, 18 óra. Sapa Fehérvár AV19–Linz, U18-as EBJL-mérkőzés, Székesfehérvár, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, 19 óra.
Kézilabda
Fehérvár KC–Békéscsaba, NB I-es női mérkőzés. Székesfehérvár, Köfém Sportcsarnok, 18 óra. 

SZOMBAT
Jégkorong
Sapa Fehérvár AV19–HC Bozen, EBEL-mérkőzés, Székesfehérvár, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, 17.30. Sapa Fehérvár AV19–Linz, U18-as EBJL-mérkőzés, Székesfehérvár, 13.30.
Labdarúgás 
Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK, NB I-es mérkőzés, Székesfehérvár, Sóstói Stadion, 16 óra. Dunaújváros PASE–Sopron, NB II-es mérkőzés, Dunaújváros, 16.30.
Aqvital-Publo Csákvár–Budaörs, NB III-as mérkőzés, Csákvár, 16.30.
Road Masters megyei I. osztály, kezdés 16 óra: Velence Bericap–Dunaújváros PASE II, Szabadegyháza–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő.
Megyei II. osztály, kezdés 16 óra: Pettend–Csákvár II.
Megyei III. osztály, kezdés 16 óra: Besnyő–Etyek, Rácalmás–Vajta.

VASÁRNAP
Jégkorong 
Sapa Fehérvár AV19–Vienna Capitals, EBEL-mérkőzés, Székesfehérvár, Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnok, 17.30.
DAB.Docler–Miskolci Jegesmedvék, Mol Liga-mérkőzés, Dunaújváros, jégcsarnok 18 óra. 
Labdarúgás
DVSC–Videoton FC, NB I-es mérkőzés, Debrecen, 16.30.
Road Masters megyei I. osztály, kezdés 16 óra: Puskás Akadémia FC II–Dunafém-Maroshegy (14 óra, Felcsút), Sárosd–Martonvásár, Szár–Mór, Iváncsa–Kisláng, Bakonycsernye–Mezőfalva, Polgárdi Vertikál–Bicske.
Megyei II. osztály, kezdés 16 óra: Vértesacsa–Bodajk, Vál–Gyúró, Tordas–Pátka, Iszkaszentgyörgy–Kápolnásnyék, Pusztavám–Pázmánd, Mány–Fehérvárcsurgó, Pákozd–Ercsi, Szabadegyháza II–Káloz (15 óra), Kőszárhegy–Sárbogárd, Sárszentmiklós–Pusztaszabolcs, Lepsény MSK–Kulcs, Seregélyes–Lajoskomárom, Baracs–Nagylók Dég–Mezőszilas, Adony–Aba-Sárvíz. 
Megyei III. osztály, kezdés egységesen 16 óra: Újbarok–Vértesboglár, Lovasberény–Baracska, Ráckeresztúr–Beloiannisz, Tabajd–Dinnyés, Csabdi–Kajászó, Csór Truck-Trailer–Söréd, Csókakő–Csákberény, Soponya–Videoton Baráti Kör, Isztimér–Jenő, Sárszentmihály–Tác-Csősz, Szabadbattyán–Magyaralmás, Alap–Előszállás, Cece–Nagykarácsony, Sárszentágota–Nagyvenyim, Mezőfalva II–Perkáta, Enying–Kisapostag, Zichyújfalu–DASE.

Ezek is érdekelhetik