2006.06.05. 22:00

Nehezen, de végül együtt örülhettek a falubeliekkel

Kisapostag - A hazaiak számára csupán presztízse volt a mérkõzésnek, viszont a vendégek az életükért harcoltak, hiszen ha kikapnak, könnyen kiesõ pozicióban találhatják magukat.

Mórocz Zsolt

Edzõ Boldóczki Sándor.
Baracs Vaszócsik - Bódi, Fehérvári, Mészáros (Miklós), Horváth, Radnó, Meggyes, Deli, Gáspár, Petrás, Balogh. Edzõ Horváth Zoltán.
8. perc Petrás esett el a tizenhatoson belül, tizenegyes. A büntetõt Balogh értékesítette, 0-1. 14. perc Bartha 16-ról váratlanul kapura szúrta, Vaszócsik takarásban volt, a labda a felsõ sarokba vágódott, 1-1. 20. perc Meggyes 16 méteres lövése a kapufán csattant. 28. perc Petrás csavart a 16-os sarkáról, Gyalus kipiszkálta a labdát felsõ sarokból. 35. perc Hazai szöglet után Rajna fejelte vissza a labdát, Bartha kapura küldte, Vaszócsik hárított. 67. perc Miklós beadásába Dudás csúsztatott bele, Gyalus nem védhetett, 1-2. 80. perc Molnár hatalmas szabadrúgás gólt lõtt, 2-2. 91. perc Hazai szöglet után Molnár fejelt a kapuba, 3-2. Jók Molnár, ill. Vaszócsik. Ifj. m. 4-2. Gólsz. Szili (2), Szántó, Béni, ill. Peredi (2).
Szombaton megtelt élettel a kietlen kisapostagi fennsík, s akkor sem unatkoztunk, amikor üresjárat volt a pályán, hiszen hol lágyabb, hol pörgösebb jazz szólt a színpadról. Majdnem egy félidõn keresztül élvezhettük a dallamokat, hiszen a 14-67. perc között vajmi kevés esemény történt.
Az elsõ félidõt - érthetõ módon az igencsak szûkös kerettel (mindössze egy cserejátékos kuporgott a padon) érkezõ - vendégek kezdték aktívabban, és Balogh révén már a nyolcadik percben megszerezték a vezetést. Hamar jött azonban a válasz, s az egyenlítõ találat után átvették az irányítást a hazaiak. Nem véletlen, hogy a szünetben Horváth Zoltán edzõ alapos fejmosást tartott - csak úgy zengett az öltözõ -, hiszen fiai kezdeti lendülete alább hagyott. Úgy tûnt, némi szerencsével mégis pontokkal távozik a Baracs, hiszen Dudás öngóljával a 67. percben vezetéshez jutottak. A második félidõben nagy kedvvel játszó Molnár fu1.Martonvásár28232390-2471