Kézilabda

2015.10.25. 14:14

FKC: ennél sokkal több kell!

Székesfehérvár – A Fehérvár KC női kézilabdacsapata a 8. fordulóban elszenvedte negyedik vereségét. Hazai pályán.

Silye Sándor

A mérkőzést megérdemelten nyerte a Vác 28-23 (14-10)-re. A fehérváriak szakvezetője Bakó Botond a csata kezdete előtt a csapatától (Herr O. – Csáki 3, Hajduch 3, Mayer 2, Tápai 3 (3), Bandelier 6, KAZAI 4, csere: SIPEKI (kapus), Horváth B., Herr A. 1, Emberovics 1, Májer) azt várta, hogy agresszíven és fegyelmezetten játszik, felszabadultan, jókedvűen kézilabdázik. Ezzel szemben a vendégek (BÍRÓ – JOVETICS 7, Soós 3, LISCSEVICS 6, Vukcsevics 1, BASICS 4, Pelczéder 2, csere: Farkas 2, Hámori 1, Gregorc, Szondi 1, Helemba 1, vezetőedző: Uros Bregar) lényegesen magasabb sebességi fokozatban, ötletesebben, keményebben kézilabdáztak. És volt egy Bíró Blankájuk, aki eldöntötte a meccset. A fehérváriak a második félidőben jó 10 percig jól, agresszíven, fegyelmezetten védekeztek, játszottak, de ez kevés. A mérkőzéseken is, és a győzelemhez is!