Jégkorong

2015.08.15. 19:05

Ismét győzött a Fehérvár

A Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának pénteki, bravúros győzelmét követően a zólyomi felkészülési torna zárónapján ismét szlovák extraligás ellenfelet vert.

Fejér Megyei Hírlap

Az Ördögök ezúttal a Pöstyénnel találkoztak, és nagyszerűen kezdték a mérkőzést, Szirányi Bence már a 2. perc elején emberelőnyben a kék vonalról bombázott a kapuba. Még ugyanebben a játékrészben ismét Szirányi volt a főszereplő, aki Sikorcin remek passzát értékesítette. A középső játékrész nem hozott gólt, de inkább a Volán játszott fölényben. A harmadik húsz perc eleje a pöstyénieké volt, a szlovák együttes két gólt is szerzett és egyenlített. Az utolsó szó azonban a Fehérváré, illetve Varga Arnoldé volt, aki megszerezte a kék-fehérek 3. gólját, így 3:2-re (2:0, 0:0, 1:2) nyert a Volán.