Izgalmas lesz a visszavágó?

2023.03.10. 14:50

Szűk előnyt szerzett a Juve Sallaiék ellen

Az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a korábbi felcsúti akadémista, Sallai Roland együttese, a Freiburg 1-0-ra kikapott a Juventustól.

Németh Krisztián

Fotó: Árvai Károly

Sallai Rolandra kezdőként számítottak a torinói mérkőzésen. A derbin a Juve dominált, és a szünet után nem sokkal a világbajnok  argentin Angel Di Maria fejese révén a vezetést is megszerezte. Sallait az 59. percben lecserélték, és bár nem sokkal később Lucas Höler a kapuba talált, a vendégek ünnepelték az egyenlítést, a VAR kiszúrt egy kezezést, így maradt az 1–0. A Juventus megérdemelten szerzett előnyt a kapura kevéssé veszélyes német csapat ellen.

A visszavágót jövő csütörtökön Freiburgban rendezik.