Makó FC: Bordás – Belanka, Tamaskó, Juhász J. (Babolek), Seres – Zámbori, Széll, Rabecz (Major), Pócs - Rózsahegyi (Magyar Gy.), Nikic.

Ceglédi VSE (14.) – Dunaújváros (2.) 1-2 (0-0)

Ceglédi VSE: Mikler – Bagó, Szabó R., Polyák, Horváth B. (Ángyán) – Kuti, Ficsor, Annus (Kelemen), Szász – Markó (Juhász A.), Hamar.

Dunaújváros: Ásványi – Báló (Huszty), Papp M., Bozsoki, Villám – Tölgyesi, Jakab, Barna (Molnár S.), Tóth Á. (Szepessy R.), Petró (Dorogi), Novák (Székely).

Vezetőedző: Varga Balázs.

Gól: Kelemen (70.), ill. Jakab (51.), Bozsoki (73.)

Kiállítva: Szász (64.)

Az 51. percben Jakab Dávid 25 méteres átlövésével szerezte meg a vezetést az Újváros, 0-1. Majd a 64. percben megfogyatkoztak a vendéglátók, ám emberhátrányban sem adták fel, és a 70. percben Kelemen László góljával egyenlítettek, 1-1. Gyorsan jött viszont erre a válasz, Tölgyesi Viktor beadásából Bozsoki Imre fejelt a hazaiak kapujába, 1-2.

NYUGATI csoport

ZTE FC II (15.) – Bicskei TC (6.) 0-1 (0-1)

Vezette: Holczbauer Flórián

ZTE FC II: Köcse – Jóna, Sebestyén, Bekő, Liviu (Papp Cs.), Szántó, Fehér, Megyesi (Őr), Szökrönyös, Papp, Kámi (Bedő).

Vezetőedző: Koller Zoltán.

Bicskei TC: Szűcs L. – Grabant, Vékony, Lapos, Gaszner – Bori, Dencinger, Popovics (Mlinárcsik) – Kovács Á. (Pekowski), Sóron (Vörös), Wágner (Peinlich).

Vezetőedző: Csordás Csaba

Gól: Wágner (29.)

A 29. percben Bori Gábor a jobb oldalról Wágner Richárd elé ívelt, aki 15 méterről a kimozduló kapus fölött emelt a hálóba, 0-1.

Puskás Akadémia FC II (11.) – Komárom VSE (18.) 3-1 (1-1)

Vezette. Maml Zoltán

PAFC II: Pécsi – Farkas, Alaxai, Babós, Nahirnij – Kiss N. (Czár), Bakos (Krpics) – Kicsun (Szabó V.), Gazdag, Janyickij (Kocsis D.) – Magasföldi (Kapus).

Vezetőedző: Nagy Ádám

Komárom VSE: Bánfalvi – Horváth M., Peszmeg, Csernák (Vincze.), Végh – Köles, Szecsődi, Tóth P., Göblyös – Schiller, Horváth R. (Nagy L.).

Vezetőedző: Bozsik Péter.

Gól: Magasföldi (68., 72.), Kiss N. (29.), ill. Szecsődi (34.)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (19.) – VLS Veszprém (3.) 0-2 (0-0)

Vezette: Kakuk Szabolcs

Gárdony: Czerula – Hajas, Emperger, Németh A., Földesi – Hidvégi (Bika), Tóth T., Koronczi, Mód – Gere (Balogh Balázs), Kökény (Klauz).

Vezetőedző: Schőn László.

VLS Veszprém: Héninger – Dobsa, Gulyás, Galacs (Molnár B.), Major – Gálfi (Keresztes), Somogyi, Varga M. (Rédling), Vass (Bakó) – Krebsz, Zachán.

Vezetőedző: Pető Tamás.

Gól: Major (83.), Zachán (88.)

A 83. percben egy szöglet után a röviden megcsúsztatott labdát Major Norbert kotorta a kapuba, 0-1. A 88. percben egy szabadrúgás után a megpattanó labdát Zachán Péter 11 méterről vágta a kapuba, 0-2.