Röplabda

2022.03.24. 12:24

Emelt fővel zárt a DKSE

A férfi röplabda Extraliga sorozatának negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén a három győzelemig tartó párharcot Pénzügyőr SE a DKSE ellen lezárta.

Nagyot küzdött a DKSE (piros-fekete)

Forrás: Pénzügyőr SE

Pénzügyőr SE – DKSE 3:2 (14, -21,-26, 10, 9.)

Az első szett a papírforma szerint alakult, és 18 perc alatt, magabiztosan húzta be a zöld-fehér legénység. A folytatásban koncentráltabban játszott az Újváros, és meglepetésre végig vezetve meg is nyerte a második szettet. A harmadik játszma kiegyenlített játékot hozott, és 26-27 után  a DKSE csapata 28 perc után nem engedtek kiénekelni a „sajtot a szájából”. A negyedik etapot érezhetően jobban indította a Pénzügyőr, elkezdett bajnokhoz méltóan játszani, és túlságosan sok sanszot már nem adott vendégeinek.