Dvorák Ádám a dobogó tetején

2021.09.15. 14:50

Óriási Fejér megyei siker született a Budapest Open Nemzetközi WKF karate versenyen

2021. szeptember 11-én Budapesten, a Vasas Jégpalotában rendezték meg a 24. Budapest Open Nemzetközi WKF karate versenyt. A rendezvényen 35 ország több mint 1800 sportolója regisztrálta magát.

feol.hu

Fotó: A sportoló

A Ganz-Kesjár Karate Klubot Etyekről Dvorák Ádám képviselte. 18-21 év közöttiek korcsoportjában -84 kg súlycsoportban, majd 16-17 évesek korcsoportjában +76 kg súlycsoportban lépett küzdőtérre.

Mindkét kategóriában – hibátlan küzdésekkel – aranyérmet tudott szerezni és a dobogó legfelső fokára állhatott! A verseny egyébként a kvalifikációs sorozat első állomása volt, amelynek célja, kijutási kvóta megszerzése a 2022. évi prágai rendezésű korosztályos EB-re. Ádám győzelmével vezeti a ponttáblázatot.