Király János, Balla Dávid és Hideg Imre is négyet vágott

2020.10.14. 18:42

Mesternégyesek Északon és Délen

A megye III. osztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában Északon a remekül védő Hajdú Tamásnak köszönhetően magabiztosan nyert a Pázmánd Csabdin, a listavezető Dinnyés pedig egy góllal múlta felül a Gyúrót. Nyugaton a Söréd és a Sárkeresztes is öt gólt szerezve tartotta meg pozícióját, míg Délen a Nagyvenyim legyőzte riválisát, és lépéselőnyre tett szert a tabellán.

A tordasi Vörös Ferenc (kékben) és a kiszolgáltatott helyzetben levő Pongrácz Zoltán kapus

Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

AQVITAL ÉSZAKI csoport

Tordas FÉSZ Zrt. II.–Újbarok 9-1 (5-0)

Vezette: Kupi Zoltán.

Tordas FÉSZ Zrt. II.: Szabadi – Kerényi, Hadnagy, Király J. – Bodnár, Szalay, Vörös F., Farkas Zs., Elek – Berki, Sponga.

Újbarok: Pongrácz – Kollár, Kellner M., Kellner L., Bederna Bence – Fekete, Kocsner (Horváth Á.), Erdélyi, Krammer (Jenei) – Banu, Hollósy.

Gól: Király J. (9., 18., 63., 75.), Hadnagy (15., 28.), Bodnár (37.), Vörös F. (49.), Farkas Zs. (89.), ill. Hollósy (86.).

Alcsútdoboz–Vértesacsa 2-5 (1-1)

Vezette: Jakab Zoltán.

Alcsútdoboz: Sebján – Gyenge, Csatlós, Szilágyi, Kern – Peres, Luczás, Weizengruber, Radics – Dovalovszki (Jére), Varga R. (Magáriusz).

Vértesacsa: Tánczos – Kalocsa M., Kalocsa R., Hideg, Kovács Z. – Kovács M., Schmidt, Pál O., Szaller – Hollósi, Horváth P.

Gól: Luczás (9.), Gyenge (47.), ill. Hideg (28., 60., 71., 80.), Pál O. (85.).

Kiállítva: Kovács M. (55.).

Dinnyés–Gyúró 2-1 (1-1)

Vezette: Szűcs Zoltán.

Dinnyés: Berényi – Kovács T., Pintér Á., Becséri (Rédl), Malasics – Pauer (Rácz), Marton, Szekely (Kamocsa), Juraszkó, Veress – Hajdú (Fekete).

Gyúró: Kukucska – Huszár, Habos, Harasztos, Puskás – Varga T., Csáky (Góman), Ducsai, Dutka – Császár, Suha (Kitzinger).

Gól: Szekely (35.), Kamocsa (70.), ill. Ducsai (21.).

Jó iramú mérkőzést láthattak a szurkolók a kifogástalanul előkészített dinnyési sportpályán. A 21. percben Ducsai Donát szép fejessel csúsztatott a léc alá, 0-1. A 35. percben a jobb szélen kényszerítőzött Szekely Joska és Kovács Tamás, majd előbbi a hosszú sarokba lőtt, 1-1. A félidő lefújása előtt egy szabályos becsúszás után büntetőhöz jutott a vendégcsapat, de ezt sikeresen hárította Berényi Péter. A második félidő óriási hazai helyzetekkel kezdődött, majd a csereként beállt Kamocsa Péter a 70. percben bombagóllal nyitott 17 méterről, 2-1.

Tudósított: Kellner Attila.

Mány II.-Csabdi–Pázmánd 0-3 (0-1)

Vezette: Winklár Péter.

Mány II.-Csabdi: Sátori – Farkas Sz. (Balla R.), Sipos, Friedrich (Sótér), Mészáros M. – Payer, Takács G., Jakab, Sólyom – Kristál, Kohári M.

Pázmánd: Hajdú – Jung (Kutai) Sztyéhlik, Glócz (Varga V.), Kolonics, Szálas – Kerkuska, Pécsi, Varga J. (Kovács D.) – Oláh, Bauer. Vezetőedző: Puhnyák János.

Gól: Szálas (27.), Varga V. (51.), Pécsi (79.).

MPF-Ráckeresztúr–Kajászó 1-1 (1-1)

V.: Krajcsovics Adrián.

MPF-Ráckeresztúr: Szabó I. – Lakatos, Hosszú, Neuvert, Bendák – Pintér L., Takács B., Takács M., Borsos – Horváth Á. (Völcsei), Cseprekál.

Kajászó: Bácsics – Csik, Pintér R., Marton, Bélley – Pfeiffer, Pintér B., Tapolcsányi (Horváth Gy.), Nagy P. (Farsang) – Molnár K., Földesi (Daru).

Gól: Horváth Á. (20.), ill. Molnár K. (17.).

Kiállítva: Hartai (65.), Cseprekál (81.), Szabó I. (93.), ill. Pfeiffer (81.).

A góllövőlista állása:

1. Malasics Gábor (Dinnyés), Pfeiffer Sándor (Kajászó) 14-14 gól.

2. Glócz Gábor (Pázmánd) 12 gól.

3. Molnár Károly (Kajászó) 10 gól.

SIMIX ÜVEG-ÁSVÁNY NYUGATi csoport

Tác-Csősz–Söréd 1-5 (1-1)

Vezette: Rózsa Ádám.

Tác-Csősz: Bodó – Nagy T., Hencz (Chrisztóf A.), Almási Cs., Almási B. (Gombaszögi) – Nemes L., Nemes G., László (Chrisztóf B.), Márkus – Pajor (Major), Kovács A. (Bagyinszky).

Söréd: Huszár – Bálint (Grossmann), Perina, Ferencz (Horváth E.), Szántó – Keszi, Venczel, Erdei G., Erdei F. (Volner) – Babicsek (Török), Róth (Talos).

Gól: László (21.), ill. Perina (9.), Volner (69.), Talos (84.), Erdei G. (88.), Major (90., öngól).

Sárkeresztes–Magyaralmás 5-0 (1-0)

Vezette: Szabó László.

Sárkeresztes: Réger – Bánfalvi, Kaposvári (Csanádi), Mezei, Imre (Papp K.) – Hársádi (Dombi), Domak, Gál Dávid (Krekó), Végh – Balogh F. (Mészáros G.), Rácz. Vezetőedző: Gál Dániel.

Magyaralmás: Németh Zs. – Szántó, Jaksa (Borbély), Sándorfi, Tóth M. – Rideg, Hessl (Moór), Pap, Németh Á. – Mészáros M., Ruzsinkó.

Gól: Mezei (38., 62.), Bánfalvi (68.), Csanádi (82.), Rácz (84.).

Hiába a táci túlerő (világoskék), a Söréd fölényesen győzött
Fotó: Pesti Tamás / Fejér Megyei Hírlap

Videoton Baráti Kör–Jenő 7-1 (4-1)

Vezette: Becséri Gergely.

Videoton Baráti Kör: Szabó N. – Szabó G., Madarász (Tóth P.), Barna (Molnár M.), Juhász L. (Polacsek) – Sasvári, Timár, Forró, Németh D. – Molnár A. (Jankovics), Harangozó.

Jenő: Szoboszlai – Kolmer Balázs (Kormány), Kolmer Bence (Kiss Á.), Nagy J. (Jakab), Zsolnai – Kiss L., Tóth B., Gerák, Mayer – Vinter, Kiss D.

Gól: Forró (26., 27.), Tóth P. (82., 88.), Harangozó (14.), Molnár A. (22.), Timár (88.), ill. Mayer (37.).

Iszkaszentgyörgy–Kőszárhegy 2-2 (0-2)

Vezette: Závotka Csongor.

Iszkaszentgyörgy: Papp A. – Kántor, Stumpf (Katona), Balla T., Répási – Kéri (Bokor), Farkas Zs., Nyers, Szonda (Fábián) – Lehota, Néma (Tóth F.). Vezetőedző: Gál Péter.

Kőszárhegy: Boda – Király, Gyenis, Vass, Koncz – Dicső, Németh M., Ozsváth, Csordás – Szakácsi, Varga A. Vezetőedző: Simon Gyula.

Gól: Lehota (75.), Katona (84.), ill. Németh M. (6.), Szakácsi (21.).

Nagy iramban kezdte a mérkőzést az Iszka, amely megbosszulta magát, a 6. percben egy gyors kontra végén Németh Martin talált be, 0-1. A hazaiak nem tanultak ebből, és a 21. percben Szakácsi Ákos növelte a kőszárhegyi előnyt, 0-2. Az eredmény tartására törekedő vendégek tíz emberrel védekeztek ezután, ám a szünet után szórványos támadásainak köszönhetően szépített az Iszka, Lehota Gergő szép kiugratása végén 1-2. Majd Katona István a 84. percben egyenlített, 2-2.Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született.

Tudósított: Kéri József.

A Sárszentmihály–Nádasdladány összecsapás elmaradt, miután a Nádasdladány létszám­problémák miatt nem állt ki. A mérkőzés 3 pontját 3-0-s gólkülönbséggel a Sárszentmihály csapata kapta.

1. Forró Zoltán (Videoton Baráti Kör) 9 gól.

2. Varga Attila (Kőszárhegy) 8 gól.

3. Erdei Gábor (Söréd), Tornyai Tamás (Sárszentmihály), Lehota Gergő (Iszkaszentgyörgy) 7-7 gól.

HORFER SERLEG DÉLI csoport

Nagyvenyim–Besnyő 2-0 (1-0)

Vezette: Koczka László Donát.

Nagyvenyim: Gregorich – Ferencz (Gaszler L.), Reith, Szabó G., Fazekas – Pasqúalini (Csizmadia), Biró, Kántor (Takak), Kis (Gaszler T.) – Kovács R. (Fodor), Freud.

Besnyő: Schulek – Németh B., Molnár N., Bosnyák (Kurucz D.), Szakos (Koller) – Kovács A., Dankó, Víg (Tokai), Fülöp – Góman (Molnár R.), Jámbor (Kurucz Gy.).

Gól: Fazekas (34.), Kis (83.).

Kiállítva: Dankó (58.).

Beloiannisz–Kulcs 1-6 (1-1)

Beloiannisz: Gyuró – Prekop, Szabó G. (Varga L.), Szabó N., Zubulisz – Bodoki, Szabó D., Sztefopulosz, Kiss Cs. (Csák) – Molnár Sz. (Kiprosz), Balla P. (Varga G.).

Kulcs: Virág (Kolmankó) – Godó, Ócsai, Molnár Z. (Biró), Mácsfalvi – Plézer (Seres), Fehér, Erdélyi P., Erdélyi T. (Lengyel) – Balla D., Jakubek (Németh P.).

Gól: Zubulisz (42.), ill. Balla D. (28., 50., 60., 65.), Mácsfalvi (70.), Fehér (78.).

Cece–Lajoskomárom II. 4-2 (1-2)

Vezette: Gombor Jácint.

Cece: Sohár – Kovács G., Király G., Szalai R. (Pál R.), Kovács D. – Juhász Cs., Grega, Tángli, Király L. (Vidák) – Farkas J. (Évinger), Szalai B.

Lajoskomárom II.: Balogh B. – Gógán, Dobai, Paulovics, Hutvágner (Balogh K.) – Szalai N., Reizinger, Kunos, Fejérpataky (Kicska) – Juhász R., Zsoldos (Őri). Vezetőedző: Szilágyi Szabolcs.

Gól: Szalai B. (3.), Kovács G. (61.), Grega (77.), Vidák (89.), ill. Zsoldos (14.), Gógán (44.).

Dég–Vajta II. 5-1 (3-1)

Vezette: Szabó Gyula.

Dég: Tóth G. – Fáncsik, Pap B., Talkovics, Pap D. – Kiss Zs., Imre, Pómizs T., Pómizs J. (Hegedűs P.) – Pómizs I., Tóth Z.

Vajta II.: Sebestyén – Végh, Sohonyai, Tóth B., Varga M. (Meister) – Klazer II. Balázs, Csányi K., Kovács II. N., Csányi M. – Mészáros T. (Handa), Rupa (Klazer I. Balázs).

Gól: Kiss Zs. (27., 31.), Tóth Z. (33., 70.), Imre (62.), ill. Csányi K. (40.).

Rácalmás–Alap 2-4 (2-2)

Vezette: Takács Róbert.

Rácalmás: Kajári – Nagy B. (Szabó Z.), Horváth L. (Kis-Szabó), Domak, Juhos (Bartók D.) – Hír, Gergelyfi (Hatvany), Bartók N., Südi – Németh P., Mészáros Á. (Horváth R.). Vezetőedző: Boncz Gábor.

Alap: Szalai A. – Kisari (Bölcskei), Major (Szemler), Vargyas, Imre (Kaszás M.) – Dombi, Kaszás P., Cseke, Bauer B. – Bauer Á., Takács L.

Gól: Hír (7.), Mészáros Á. (35.), ill. Kaszás P. (31., 38., 50.), Cseke (75.).

Sárszentágota–Nagylók 3-2 (1-0)

Sárszentágota: Szikszai – Denke O., Pénzes (Sebestyén), Virág F. (Hufnágel), Virág L. (Mózes) – Radnics, Kovács K., Réti R., Jádi – Barabás (Rigó), Réti G. (Czimmermann).

Nagylók: Varga R. – Határ, Szekeres Milán (Hechlovszki), Erős P. (Leszák), Álland (Kulcsár) – Szekeres Sz., Killer D., Takács Sz. (Molnár E.), Szekeres Martin (Kotroczó) – Killer P., Erős Z.

Gól: Kovács K. (41., 89.), Rigó (84.), ill. Szekeres Martin (51.), Erős Z. (71.).

Kiállítva: Kulcsár (86.).