2020.07.21. 16:42

Szerződést bontott a MOL Fehérvár FC Georgi Milanovval

Közel két év után távozik a bolgár játékos Székesfehérvárról.

feol.hu

Szeged 20200211 Labdarúgás MK Magyar Kupa Újpest FC Mol Fehérvár FC Foto Török Attila - Nemzeti Sport A képen: Zsótér Donát Georgi Milanov

Fotó: Török Attila

A mai napon közös megegyezéssel a MOL Fehérvár FC csapata felbontotta szerződését Georgi Milanovval – tájékoztat a klub honlapján.

2018 szeptemberében igazolt a Vidibe az akkor 26 éves, 40-szeres bolgár válogatott játékos, Georgi Milanov. Az elmúlt közel két évben megjárta az EL-csoportkört csapatunkkal, bajnoki ezüstérmet szerzett és Magyar Kupát nyert a Vidi labdarúgójaként.

Összesen 64 tétmérkőzésen lépett pályára piros-kékben, ezeken pedig 7 gólt szerzett.