El Classic

2019.10.03. 18:34

Nem tudtak dűlőre jutni

A 6. fordulóból elmaradt tóparti „El Classicon” a hajrában egyenlített a Velence.

Megosztoztak a pontokon a csapatok Martonban Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

Martonvásár–Flavus Velence 1-1 (1-0)

Martonvásár, 80 néző

Vezette: Stumpf Tamás

Martonvásár: Benkő – Király J., Erdei P. (Szeidl), Schäffer, Hernádi – Neuvert, Kővári F., Juhász B. (Kádár), Cservenka – Patkós K. (Somogyi D.), Szilágyi I. Vezetőedző: Patkós Csaba

Flavus Velence: Boldog – Hushegyi, Totsche, Bartha, Sebők – Boda, Szalai P., Kristóf, Kovács D. (Baloni) – Szilágyi N., Buzora (Zsigmond B.). Vezetőedző: Oláh Attila

Gól: Neuvert (20.), ill. Zsigmond B. (85)

Kiállítva: Schäffer (33.), ill. Bartha (33.).

Jók: Juhász B., Erdei P., ill. Szalai P., Zsigmond B.

Megosztoztak a pontokon a csapatok Martonban
Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

A 20. percben Hushegyi Csaba vetődött rá hátulról Juhász Bencére a 16-oson belül, a jogos 11-est Neuvert Álmos lőtte a kapu jobb oldalába, 1-0. A 85. percben Zsigmond Bence 17 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot, 1-1. Ha a hazaiak a második félidőben kicsit jobban koncentrálnak a kontráiknál, könnyen dűlőre vihették volna a döntést. Így viszont be kellett érniük a döntetlennel, amelyre a keményen küzdő Velence is rászolgált.

Tudósított: Szupkai Gábor