foci

2019.08.18. 22:42

Odalett a BTC veretlensége

Az NB III Nyugat csoportjában a Bicske labdarúgócsapata a III. Ker. TVE vendégeként elszenvedte idei első vereségét.

Nagy Tiborék paprikás meccset játszottak Óbudán Fotó: PFLA

III. Ker TVE–Bicskei TC 3-2 (1-2)

BTC: Zelizi – Adorján, Nagy T., Molnár V., Sötét, Madarász, Farkas M. (Varga Z.), Erdős, Peinlich Sz. (Tornyai T.), Radó D., Rigó (Móri). Szakmai ig.: Vukmir Dragan.

Gól: Rajczi (15.), Szalai V., (54.), Sili (85.), ill. Radó D. (34.), Sötét (41.)

Kiállítva: Rajczi (74.)

Nagy Tiborék paprikás meccset
játszottak Óbudán Fotó: PFLA

A 15. percben Fazakas Géza jobboldali beadását Borvető Áron fejelte a kapu felé, a gólba tartó labdát Rajczi Péter segítette a kapuba, 1-0. A 34. percben Peinlich Szilárd szögletét Radó Dániel fejelte kapura, a labda Megyeri Gábor kapuson megpattanva kötött ki a hálóban, 1-1. A 41. percben Peinclich szögletét Sötét Dávid fejelte a hálóba, 1-2. Az 54. percben Szalai Vilmos lódult meg, majd 20 méterről kapura lőtt, a labda egy védőn megpattanva került a kapuba, 2-2. A 74. percben Rajczi megütötte Molnár Viktort, ezért rögtön kiállította a játékvezető. A 85. percben Kapronczai Gergely visszagurítását Luka Sili 11 méterről a jobb alsó sarokba lőtte, 3-2. KA

Tudósított: Venczel József