iváncsa

2019.08.18. 22:49

Mesterhármas Aradi-módra

A labdarúgó NB III Közép csoportjában szereplő Iváncsa magabiztosan győzte le az újoncot.

DNCS

Iváncsa KSE–Kelen SC 4-0 (0-0)

Iváncsa, vezette: Horváth Patrik (Nagy V., Keszthelyi)

Iváncsa KSE: Prokop – Balogh L. (Lakakisz, 88.), Pintér, Hujber (Kökény, 82.), Varga B. Szauter (Killer, 64.), Fekecs, Aradi, Cseszneki, Pribék, Madarász. Vezetőedző: Domján Attila.

Gól nélküli első félidőt követően a folytatásban hamar megtört a jég: a kirobbanó formában játszó Aradi Csaba a 48. percben megszerezte a vezetést az Iváncsának, 1-0. Hogy a többiek se maradjanak ki a mókából, Hujber Tamás a 62. percben szintén feliratkozott a lőlapra, 2-0. Innentől kezdve folytatódott Aradi-show, hiszen a hazaiak játékosa a 68., majd a 92. percben szerzett góljaival mesterhármast ért el, 4-0. Fölényes győzelmének köszönhetően a tabella ötödik helyére lépett a Domján-legénység.