U14-es nemzetközi torna

2018.05.01. 19:41

Győzelemmel rajtolt Udvardy Luca teniszező

A szerb Lara Stojanovszkit győzte le két szettben, 6:2, 6:1-re a 16 közé jutásért a fehérvári Kiskút TC teniszezője, Udvardy Luca a Montenegróban zajló U14-es nemzetközi tornán.

Nagy Péter

Fotó: Pixabay.com

A legjobb nyolc között a hazai színekben induló, első kiemelt Divna Ratkovics ellen lép pályára, aki szintén két játszmában, 6:1, 6:1-gyel búcsúztatta az orosz Sofi a Kanarskayát. Udvardy esetleges továbbjutása esetén a francia Maelie Monfi ls és a orosz Ksenia Minaeva párharc nyertesével találkozik. A koronázóvárosi ifjú hölgy idén harmadik külföldi megmérettetésén vesz részt, a Balkán-félszigeti versenyt megelőzően Portugáliában állt rajthoz kétszer, ahol az ukrán Anastasiya Dyadchenko a negyeddöntőben, majd az olasz Emma Valletta a 32 között lépett tovább ellene.