Istentisztelet

2024.01.11. 10:00

Angol nyelvű istentiszteletet rendez a Budai úti Református Egyházközség

Hagyományosan havonta egy alkalommal rendez angol nyelvű istentiszteletet a Budai úti Református Egyházközség. A Budai út 113. szám alatt ezúttal január 12-én, pénteken 18.00 órától várják az érdeklődőket, akik angol anyanyelvű prédikátorokat hallgathatnak.

Feol.hu

A Budai úti Református Egyházközség havonta egy alkalommal angol nyelvű istentiszteletet tart a Budai út 113. szám alatt. Az esemény résztvevői angol anyanyelvű prédikátorok tolmácsolásában hallhatnak imákat, dicsőítő énekeket, továbbá megismerkedhetnek bibliai tanításokkal és csoportos beszélgetésekbe is becsatlakozhatnak.

A következő alkalomra január 12-én, pénteken 18.00 órától várják az érdeklődőket.- olvasható az ÖKK közleményében.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában