Labdarúgó NB II: a Dunaújváros kikapott, a Vidi II győzött

FMH - Az NB II-es labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjában a Dunaújváros Tatabányán is kikapott, amíg a Videoton-Puskás Akadémia idegenben győzőtt a Győr II ellen.

A Vidi II piros-kék fiataljai visszajátszók nélkül is győztek (Fotó: FMH-archív)

Győri ETO II-Videoton-Puskás Akadémia 2-3 (1-3). Győr, 200 néző. Vezette: Berényi (Gyarmati II, Kovács).

Győr II: Nacsa - Nagy, Paget, Zámbó, Bieder - Kiss M., Nyitrai, Nicorec (Miklós), Varga - Strestik, Kiss Sz. (Horváth). Vezetőedző: Klement István.
Videoton: Pajovics - Margitics, Vaszicsku, Papucsek, Jankovics - Macsicza, Szolnoki (Farkas N.), Soós - Balog, Máté (Elek B.), Babos. Vezetőedző: Hartyáni Gábor.

Miután ezúttal sem kapott visszajátszó futballistát a nagyoktól, a kisvidi mindössze 15 játékossal utazott el a győri mérkőzésre, hiszen Király gyomorrontás, Orbán pedig magas láz miatt hiányzott. Az első gólt Nicorec lőtte, majd Máté büntetőből egyenlített, aztán Babos még az első félidőben duplázott. Végül a Vidi II megérdemelten nyert.

FC Tatabánya-Dunaújváros Pálhalma 3-1 (0-1).  Tatabánya,  400 néző. Vezette: Gaál  (Márton, Péter).

FC Tatabánya: Dombai - Kiprich D., (Deme), Böjte, Izing, Almási - Móri, Milanovics, Nyilas (Tóth Z.), Megyesi (Béres)  Sitku, Farkas. Vezetőedző: Kiprich József.
D. Pálhalma: Abu - Kőkuti, Salamon, Berényi (Magyar), Huber - Bastovanov, Rottmann, Cséza, Márki - Bezerédi, Perovics (Kocsis G.). Vezetőedző: Nagy Zoltán.
Gólszerző: Salamon 0-1 (24. perc), Móri 1-1 (55. perc), Béres 2-1 (70. perc), Farkas 3-1 (91. perc).