A hölgyek bizonyíthatnak: nemzetközi futsaltorna Móron

Mór - Január 30-án, szombaton 9 órától rangos nemzetközi női futsaltornának ad otthont a Wekerle Sándor Szabadidőközpont.

A fehérvári Vesta-CityLine K és 3S csapatának a szervezésében, az őszi szezon után első, kétszeres magyar bajnok Vesta, a tabellán második, bajnoki címvédő Univerzum és a harmadik helyezett Tolna-Mözs mellett, a cseh válogatott, valamint a többszörös bajnok ukrán Bilichnaja együttesei lépnek majd pályára. Az ingyenesen megtekinthető torna 9 órakor a Várhidi Péter és Herédi Attila által edzett Vesta és a Tolna-Mözs közötti meccsel kezdődik. A találkozók 2x20 percig tartanak, az eredményhirdetés 18 órakor lesz. A játékvezető Arany Tamás, az egykori FIFA-kerettag Ábrahám Attila, Nagy II. János, és B. Nagy Zoltán, amíg a zsűri elnöke Puhl Sándor lesz.