2009.12.30. 03:29

Újabb vereség Grazban

Graz - A Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata az EBEL 37. fordulójában Grazban lépett jégre. A fehérváriak bizakodtak, kijavítják a legutóbbi hazai produkciójukat.

Silye Sándor

A mérkőzés második szakaszában annyi történt, hogy izgalomra okot csupán két esetben jegyezhettünk fel, mindkettő kiállítást jelentett, amikor a kezdés után Palkovicsot, majd a harmad hajrájában Kuipert mehetett a büntetőpadra. Pedig a kapura lövések száma hasonló volt az első 20 percéhez - akkor 11-8, most 8-7 - de a hálóőrök valamennyi alkalommal a helyükön voltak.

A záró 20 perc elején élni kezdett a remény, a 43. percben Ladányi talált be, Ackeström és Jobb közreműködésével, 3-1. De a remény megmaradt, miként az osztrákok előnye is. A Sapa lehozta a végén a kapusát, de már nem sikerült szépíteni sem.