2012.01.23. 03:29

Jöhet a Dinamo Kijev!

Székesfehérvár - Miközben Andre Alves a kisvidi felcsúti edzésén jelentkezett, a Spanyolországban edzőtáborozó Videoton FC az Impact Kupa első meccsén a litván Ekranas ellen kiütéssel győzött.

Így a Vidi Alves nélkül játszott a marbellai Impact Kupa első mérkőzésén, a litván FK Ekranas ellen. A Vidi - Tujvel - Brachi (Chukwuma), Caneira, Vinícius (Apostolopoulos), Jeff Silva (Szolnoki) - Oliveira (Gyurcsó), Tóth (Mitrovics), Vasziljevics (Sándor), Walter Lee (Gosztonyi) - Nikolics (Moris Enete), Torghelle (Evandro), vezetőedző: Paulo Sousa - a 36. percben Nikolicsgóljával vezetett, 1-0. Aztán az 58. percben Walter Lee növelte az előnyt, 2-0, majd a 73. percben Enete is betalált, 3-0, de előtte még a játékvezető kiállította litván Tomkeviciust. A 90. percben Evandro alakította ki a végeredményt, 4-0. Szerdán a Vidi a svájci Young Boys ellen büntetőkkel győztes Dinamo Kijevvel csap majd össze 16 órától.