A férfi kézilabda NB II 7. fordulójában az Alba-MÁV Előre SC kemény védekezésének köszönhetően diadalmaskodott.

Krebsz András

Gödöllői KC–Alba-MÁV Előre SC 25-26 (12-13)

Gödöllő, 50 néző.

Alba-MÁV: Czérna – Králl, Szám 4, KANYÓ BENCE 6, KANYÓ BALÁZS 4 (1), Grőber 2, KANYÓ Á. 5. Csere: Hátas (kapus), Szalczinger, Golenya 2, Rohonyi 2, Harsányi 1, Kis Z., Bicskei. Vezetőedző: Grőber Mátyás.

A hazai parketten veretlen Gödöllő ellen nehéz mérkőzésre számítottak Grőber Mátyásék. Az első félidőben fej fej mellett haladtak a csapatok, a 30 perc alatt négyet szóró Kanyó Bence vezérletével mégis az Alba mehetett előnnyel a szünetre. A térfélcsere után Czérnáék fokozatosan elléptek, három perccel a vége előtt már öt volt a különbség (20-25). A végeredmény ellenére a vendégek szezonbeli első idegenbeli sikere nem forgott veszélyben, a fehérváriak a negyedik helyről várják a folytatást.