2011.03.21. 03:28

Ahogy kell, a Vidi II is hozta a kötelezőt

Felcsút - Ahogy az illett , a Videoton-Puskás Akadémia NB II-es labdarúgócsapata hozta a kötelezőt: magabiztos játékkal, négygólos győzelmet aratott a Kaposvölgye ellen.

Videoton: Somodi - Margitics, Vaszicsku, Izing, Fejes - Szolnoki (Rása), Soós - Gyurcsó, Babos (Szeleczki), Móri - Olasz (Máté). Vezetőedző: Hartyáni Gábor.

Kaposvölgye VSC: Héger - Varga, Hibácska, Szilasi, Koren - Székesi, Kovács (Horváth) - Surányi (Királyvári), Fekete (Mile), Andrejcsik - Sevel. Vezetőedző: Nagy Tibor.

Miután a tabella utolsó helyezettje érkezett Felcsútra, a hazaiaktól szinte kötelező elvárás volt a győzelem, amelyben a nézők nem is csalatkoztak. Az első gól a 17. percben született: Babos lövését Héger még hárította, de a kipattanó labdát Izing már belőtte a kapuba, 1-0. A 31. percben Margitics emelt át ügyesen a kapus felett, 2-0. A 64. percben Héger letarolta a kiugró Gyurcsót, Gaál Gyöngyi játékvezető ezért kiállította a kapust, amíg a jogos büntetőt a sértett értékesítette, 3-0. Ezt követően a vendégek hevesen reklamáló edzőjét, az egykori váci legenda Nagy Tibort a játékvezető elküldte a kispadtól. A gól után három hazai kapufát (Móri, Máté, majd ismét Móri volt az elkövető) láthatott a közönség, majd a 89. percben az újabb hazai találatot: egy szöglet után Fejes közelről bólintotta a labdát a vendégek kapujába, 4-0.