2017.05.18. 11:31

Péteri Niké először állhatott a dobogó tetejére

DEBRECEN - A Szingó Balaon Team kerékpárosai Debrecenben versenyeztek, s két aranyéremmel tértek haza a Hajdú Kupáról.

A Hajdú Kupára jelült pálya megegyezett az egy hónappal ezelőtti Balla Viktor Emlékverseny vonalvezetésével, de a szél most nem hátráltatta annyira a kerékpárosokat.

A Szingó Balaton Team nagy része remekül versenyzett, most is a lányok tekertek az élre. Neubauer Lizi már-már rutinszerűen nyerte a WU15-ös lányok versenyét, most rajta kívül Péteri Niké is a dobogó legfelső fokára állhatott, a viadalra gitározással hangolódó fehérvári kerekes élete első aranyát szerezte elit női kategóriában Magyar Kupafutamon. Hideg Nóra a 4. helyen ért célba a WU19-es lányok között. Balogh András is fejlődik, az elit-U19 kategóriák közös főmezőnyével érkezett célba. Az U17-eseknél, Paulusz Martin és Endrődi Csaba is remekül helyt álltak kategóriájukban.