2013.10.27. 17:30

Megye I: forduló rangadóján a Velence legyőzte az éllovas Iváncsát

A Road Masters Fejér megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának a rangadóján a Velence Bericap legyőzte a listavezető Iváncsát. Mélyrepülésben van a szári csapat, nagy meglepetésre otthon kapott ki a Bakonycsernyétől. Parázs volt a sárosdi meccs, három kiállítás is volt.

Velence Bericap- Iváncsa 2-0 (0-0), 300 néző, vezette: Závotka Csongor.

Velence: Puhnyák - Totsche, Fésű, Berczi, Kovács K., Csanádi (Silhány), Galaczi, Molnár (Vida), Király (Knausz), Boda (Ódor), Kovács N. (Pál). Edző: Pavlik József.

Iváncsa: Boldog (Vörös) - Berényi, Gróf (Drapcsik), Gál, Facskó, Aradi, Nagy, Balogh, Mondovics (Ivacs), Márki (Kamocsa), Bartha. Edző: Miskovicz Bálint.

11. perc: Király labdát szerzett a tizenhatoson belül, de 9 méterről éppen a kapu mellé passzolt.

16. perc: Szintén Király 16 méteres lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

36. perc: Kovács N. két szép csel után a bal kapufát találta telibe.

51. perc: Jobboldali hazai támadás után Galaczihoz került a labda, aki 20 méterről óriási gólt ragasztott Vörös kapujába, 1-0.

55. perc: Jobboldali támadás, Kovács N. 5 méterről alig fejelt mellé.

63. perc: Baloldali hazai támadás, Kovács K. pontos beadását Kovács N. ballal a bal alsó sarokba lőtte, 2-0.

A tavalyi bajnok Velence, az idei legjobb játékával tartotta otthon a három pontot a veretlen listavezető ellen.

Jók: az egész hazai csapat, illetve senki.

Ifj. mérkőzés: 0-2.

Dunafém-Maroshegy- Kisláng 2-0 (0-0), Székesfehérvár, 150 néző, vezette: Bíró Dániel.

D.-Maroshegy: Rapali - Trampler, Pongrácz, Gelencsér, Komáromi, Keserű, Vas (Suhaj), Dopuda (Takács), Ruzsics, Durso (Tóth), Balogh Z. (Balogh T.). Edző: Viktor Ferenc.

Kisláng: Ányos - Dudar, Néma (Lovizer), Willerding B. (Horgos), Árki (Fekete), Rehák, Komlós (Willerding Zs.), Juhász, Máyer, Horváth, Dudar E. Edző: Erdei István.

Gólszerző: Tóth (2).

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő- Mezőfalva 2-1 (0-0), Gárdony, 150 néző, vezette: Termő László.

Gárdony: Viniczai - Csapó, Léki, Janovics, Hushegyi, Kiliti, Gulyás-Kovács, Takács (Szalai), Vida (Hári), Farkas, Jung. Edző: Zimmerman Tamás.

Mezőfalva: Papp Z. - Bozóki, Viniczai, Papp A., Balázs, Nagy, Éliás, Huber, Král, Móricz, Szepesi (Bartus). Edző: Masinka László.

Gólszerző: Janovics, Szalai, illetve Nagy.

Puskás Akadémia II -Bicske 2-3 (1-1), Felcsút, 200 néző, vezette: Wittner József.

Puskás Akadémia II: Mikola - Baksa (Heitler), Molnár M., Fényes, Németh (Mészáros), Pintér (Badi), Baracskai, Mészáros, Fogarasi, Szabó D., Hajdú (Király). Edző: Hegedűs Béla.

Bicske: Miklós - Radics, Máté, Gulyás, Lengyel, Szabó B., Pozsgai, Molnár A., Megyesi, Vörös (Mikó), Bencze (Németh). Edző: Erdész Ferenc.

Gólszerző: Németh, Baracskai, illetve Gulyás, Molnár, Radics.

Piros lap: Radics.

Martonvásár- Dunaújváros PASE II 1-1 (1-1), Martonvásár, 110 néző, vezette: Szücs László.

Martonvásár: Guth - Neuvert, Nika (Szabó), Udvaros, Magyar, Bozsó, Schaeffer, Kővári (Tóth Sz.), Elek, Kanyó, Provoda. Edző: Patkós Csaba.

Dunaújváros PASE II: Orbán - Kővári, Salamon, Köntös, Varga, Kuti (Tóth Á.), Szili, Fridrich, Bíró (Oroszi), Hosszú (Kovács), Sziládi (Kvárik). Edző: Jávorka András.

15. perc: Egy baloldali beadást Neuvert a saját kapujába passzolt, 0-1.

40. perc: Magyar szögletét Neuvert 10 méterről fejelte középre, pont a léc alá, 1-1.

Jók: Schaeffer, Udvaros, Neuvert, ill. Salamon, Orbán.

Szár- Bakonycsernye 0-2 (0-1), Szár, 150 néző, vezette: Nasta László.

Szár: Szabó D. - Szabó Sz., Haász, Fenyvesi, Nyitrai, Boros, Juhász, Rada, Szabó, Sárosi (Szekeres), Tamás (Radics). Edző: Lacza Albert.

Bakonycsernye: Lukács - Guitprecht, Schneider, Monostori, Hancsák, Bocska, Varga, Osgyán (Deák), Szántó (Tábori), Valásek, Fodor. Edző: Hancsák Gábor.

Gólszerző: Osgyán, Bocska.

Piros lap: Nyitrai.

Mór -Szabadegyháza 2-3 (1-1), Mór, 110 néző, vezette: Rózsa József.

Mór: Pirik - Polovitzer (Bregócs), Loi, Tar, Kaszás, Tornyai, Bátki (Nagy), Béres, Klémán (Perina), Disztl, Molnár. Játékos-edző: Handl Szabolcs.

Szabadegyháza: Deák - Tanárki, Kenyeres (Sági), Tóth, Csupor, Papes, Falvai, Vizi, Berényi, Szalai (Dezső), Horváth (Bozai). Edző: Bozai Attila.

Gólszerző: Disztl, Tornyai, illetve Tanárki, Kenyeres, Horváth.

Sárosd -Polgárdi Vertikál 3-2 (1-1), Sárosd, 120 néző, vezette: Nagy Károly.

Sárosd: Rauf - Sipos, Lendvai (Czövek), Pribék, Gyuricza, Dvéri, Majláth, Szabó, Kövecses (Tiber), Gál, Somogyi. Edző: Horváth Zoltán.

Polgárdi: Tóth - Hencz (Nagy), Hahn, Borbás, Kosaras, Jámbor, Hart, Nyakas (Németh), Erős, Petruska (Orosz), Imre (Kántor). Edző: Beszédes Sándor.

Piros lap: Sipos, illetve Kosaras, Hart.

18. perc: Kezezésért 11-es a hazaiak javára, amelyet Majláth a kapu jobb alsó sarkába rúgott, 1-0.

24. perc: Sipos hibáját Petruska használta ki, és kiegyenlített, 1-1.

35. perc: Lerántásért Sipost kiállították.

59. perc: Imre egy szögelt után a hosszú felső sarokba emelt, 1-2.

78. perc: Második sárga utána a vendég védőt kiállították a 16-oson belül kezezésért, a büntetőt Majláth lőtte a kapuba, 2-2.

84. perc: Újabb kiállítás a vendégeknél.

85. perc: Majláth keverte meg a védőket, majd a jobboldali beadását Lendvai egy gyönyörű befordulás után a kapuba rúgta, 3-2.

Jók: Dvéri, Majláth, illetve Hahn, Nyakas, Erős.

Ifjúsági mérkőzés: 1-11.