2013.09.08. 18:56

Megye I: hibátlan

Nem botlottak a bajnokesélyes csapatok a Road Masters megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

Bobory Balázs

Gárdony_Puskás Akadémia II.
3-1 (2-1)
Gárdony, 200 néző, vezette: Nagy László István.
Gárdony: Viniczai – Csapó, Léki (Hári), Janovics, Hushegyi, Kiliti, Berki (Kovács), Gulyás-Kovács, Jung (Godra), Vida, Szalai (Farkas). Edző: Oláh Attila.Puskás Akadémia II.: Dörner _ Csrepka (Zólyomi), ushegyí, Szabó, Koronczi, Mészáros J., Heitler (Baráth), Hajdú, Guruz, Szenttamási (Fodor), Mészáros D., Fogarasi. Edző: Hegedűs Béla. Gól: Gulyás-Kovács (2), Szalai, illetve Csapó (öngól).A nagyobb játékerőt képviselő hazaiak számos helyzetet alakítottak ki, győzelmük lehetett volna nagyobb arányú is.

Mór_Velence
0-1 (0-1)
Mór, 110 néző, vezette: Jakab Zoltán.
Mór: Pirik – Polovitzer (Klémán), Molnár T., Handl, Tar, Kaszás, Béres, Loi, Tornyai, Tóth R., Disztl. Edző: Sebestyén Ferenc.Velence: Puhnyák – Totsche, Fésű, Ódor, Kovács K., Csanádi (Knausz), Tóth A., Boda, Kovács N. (Silhány) (Vida), Király, Molnár V. (Galaczi). Edző: Pavlik József. Gól: Király.Az első félidőben dominált a Velence, de két nagy helyzete akadt a Mórnak, vezetett a címvédő. A második játékrészben Királyt kiállították, majd tizenegyest védett Puhnyák, a Velence végül megőrizte az előnyét.Jók: Loi, Béres, illetve Puhnyák, Fésű, Csanádi J., Kovács K.

Maroshegy_Sárosd
0-5 (0-2)
Székesfehérvár, 200 néző, vezette: Takács István.
Maroshegy: Sabo – Komáromi, Gelencsér, Bencze (Pálinkás), Cziráky, Andrási, Horváth (Balogh), Dopuda, Ruzsics (Vass), Safranko, Suhaj (Tóth). Edző: Viktor Ferenc.Sárosd: Somogyi B. _ Somogyi Sz. (Majláth), Rottmann (Czövek), Gál, Sipos, Lendvai, Pribék, Kövecses (Rauf), Gyuricza (Hornyák), Szabó, Dvéri (Tiber). Edző: Horváth Zoltán. Gól: Szabó, Gyuricza, Dvéri, Gál, Majláth.Végig uralt a mérkőzést a Sárosd a fiatalokkal telitűzdelt fehérváriak ellen, akik a hajrában bekapott gólok miatt kiütéses vereséget szenvedtek.

Mezőfalva_Polgárdi 0-3 (0-0)
Mezőfalva, 120 néző, vezette: Szűcs László.Mezőfalva: Papp Z. _ Viniczai, Bozóki, Nagy, Éliás, Prókai (Radics), Huber, Král (Szepesi), Benczik (Váradi), Horváth (Papp K.), Móricz. Edző: Masinka László.Polgárdi: Tóth – Borbás (Nagy), Hahn, Kosaras, Imre J. (Orosz), Jámbor, Imre G. (Németh), Nyakas, Erős, Hart, Kosztolányi (Petrovics). Edző: Beszédes Sándor.
Az első félidőben egyforma küzdelmet láthattunk, mindkét térfélnél adódtak helyzetek, de a gól a pihenőig nem született meg. A szünet után hamar vezetést szerzett a vendég együttes, a A 49. percben Kosaras Sz. révén 0-1 lett az eredmény. A gólt követően Móriczcal szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a büntető azonban kihagyta a hazai csapat. A 64. percben 25 méterről szabadrúgáshoz jutott Polgárdi, a beívelt labdát a védőt kicselezve és a kapust elfektetve Kosztolányi értékesítette, 0-2. A 70. percben Kosaras buktatásáért 11-est ítélt Szűcs László játékvezető, a büntetőt Hahn juttatta a kapuba, 0-3. Mezőfalva sok hibával játszott, és képtelen volt a helyzeteit érvényesíteni. Polgárdi a jobb helyzetkihasználás révén megérdemelten vihette haza a 3 pontot. Jók: Benczik, Král, Huber, illetve az egész csapatIfjúsági mérkőzés: 3-3.

Kisláng_Bakonycsernye
2-0 (1-0)
Kisláng, 250 néző, vezette: Szabó János.Kisláng: Ányos – Dudar K., Árki, Willerding Zs. (Horváth B.), Rehák, Néma, Juhász, Dudar E., Willerding Zs., Paluska, Máyer. Edző: Erdei István.Bakonycsernye: Lukács – Kovács, Schneider, Guitprecht, Simek, Bocska, Varga, Balogh, Osgyán, Ruff, Fodor. Edző: Varga Jenő.12. perc: Dudar E. hatalmas bedobásából Juhász M. fejjel szerezte meg a hazai vezetést, 1-0.54. perc: Máyer óriási helyzetben hibázott.56. perc: Dudar E. lövését Lukács bravúrral hárította, a kipattanó lövést Paluska L. elhibázta.79. perc: Horváth 11-est harcolt ki, amit saját maga biztos lábbal értékesített, 2-0.Jók: az egész hazai csapat, illetve Lukács, Fodor. Ifjúsági mérkőzés: 7-1.

Dunaújváros Pase II_Iváncsa
0-2 (0-1)
Dunaújváros, 200 néző, vezette: Závotka Csongor.
Dunaújváros: Cseh – Galambos, Salamon, Kővári, Nagy, Kaszala, Kuti (Kecskeméti), Kovács Á. (Fridrich), Kvárik (Lázár), Varga (Cséplő), Köntös. Edző: Jávorka András.Iváncsa: Vörös – Berényi (Kamocsa), Drapcsik (Bartha), Gál, Facskó, Aradi, Nagy (Gróf), Balogh, Ivacs (Lepsényi), Márki (Mondovics), Fodor. Edző: Miskovicz Bálint.Gól: Gál, Kővári (öngól).

Martonvásár_Szár
0-2 (0-1)
Martonvásár, 180 néző, vezette: Lak Balázs.
Martonvásár: Guth – Provoda (Sarkadi), Neuvert (Kővári), Nika (Erdei), Bajor (Udvaros), Magyar, Bozsó, Schaeffer, Hermann, Elek, Pintér (Csókás). Edző: Patkós Csaba. Szár: Szabó D. – Szabó T., Géber, Haász (Spindler), Fenyvesi, Nyitrai (Szekeres), Boros, Mecséri, Szabó Sz. (Tamás), Rada (Sárosi), Mérten. Edző: Lacza Albert.Gól: Fenyvesi, Szabó T.5. perc: Bozsó lövését a gólvonalról mentették a vendég védők. 7. perc: Elek lövését védte bravúrral a kapus, a kipattanót Provoda a lécre lőtte. 22. perc: Vendég szöglet után Fenyvesi fejelt gólt, 0-1. 55. perc: Ismét szöglet után szerzett gólt a vendég csapat, most Szabó T. fejelt a hálóba, 0-2. 60. perc: Nika találta el a felső lécet. 90. perc: Magyar szabadrúgása a kapufán csattant.Jók: senki, illetve az egész vendég csapat. Ifjúsági mérkőzés: 4-1.

Szabadegyháza_Bicske

1-3 (0-1)
Szabadegyház, 120 néző, vezette: Termő László.Szabadegyháza: Deák – Horváth (Pinke), Csupor, Tóth, Tanárki, Papes, Bozai, Kiss, Falvai, Vizi, Szalai (Dezső). Edző: Bozai Attila.Bicske: Miklós – Radics, Bencze, Gulyás, Vörös, Szabó, Lengyel (Vörös), Pozsgai, Megyesi, Németh, Molnár. Edző: Erdész Ferenc. 36. perc: Megyesit ugratták ki, aki egy csel után az ötösről okos gólt lőtt, 0-1. 52. perc: Kiss lőtt 20 méterről hatalmas felső lécet. 53. perc: Vendég szöglet után Gulyás lőtt gólt, 0-2. 54. perc: Kiss lőtt 20 méterről a léc alá, 1-2. 90. perc: Az egész hazai csapat támadott, majd egy labdavesztés után Lengyelt ugratták ki, aki a kapust kicselezve az üres kapuba gurított, 1-3. Jók: Papes, Kiss, Tanárki, illetve Megyesi, Lengyel. Ifjúsági mérkőzés: 3-4. Az Iváncsa és a Velence még nem vesztett pontot ebben a szezonban.