2013.04.14. 19:47

Labdarúgó megye I - Hetet számoltak a Baracsra

A Road Masters megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában, a kilátogató nézők az összes mérkőzésen láttak gólt. A legtöbbnek Sárosdon örültek.

Kisláng - Polgárdi 1-1 (1-1),   Kisláng, 250 néző, vezette: Makk László.

Kisláng: Ányos - Willerding B., Rehák, Juhász, Simon, Komlós, Árki, Paluska K., Kovács, Paluska L., Dudar. Edző: Zimmerman Tamás.

Polgárdi: Pirik - Hencz, Hahn, Végvári, Imre J., Ruff, Nagy, Imre G., Hart, Erdős, Petruska. Edző: Beszédes Sándor.

Piros lap: Hahn.

3. perc: Az első valamire való vendég akcióból Nagy fejjel vette be a hazaiak kapuját, 0-1.  28. perc: büntetőhöz jutott a hazai csapat, amelyet Komlós biztos lábbal értékesített, 1-1.

Jók: Paluska K., Simon, Árki, ill. Erős, Pirik, Hencz.

Ifjúsági mérkőzés: 2-3.

Mezőfalva - Velence 0-1 (0-0),  Mezőfalva, 200 néző, vezette: Dala Géza.

Mezőfalva: Papp Z. - Papp A., Balázs, Sági, Benczik, Huber, Nagy, Szilva (Márok), Tonka, Szepesi (Papp K.), Móricz. Edző: Masinka László.

Velence: Puhnyák - Totsche, Ódor, Kovács K., Boda (Pál), Csanádi, Knausz, Kovács N. (Galaczi), Gál (Szarka), Katona (Antal), Bakos (Kadlecsik). Edző: Pavlik József.

Nem sikerült otthon tartani a 3 pontot a hazai együttesnek. Az első 10 percben a vendégek éltek át nehéz helyzeteket, majd a vendéglátók térfelén is kialakult néhány gólreményes akció. Az első félidőben egyik csapat sem tudott felülkerekedni ellenfelén. A szünet után 20 percet kellett várni, míg a találkozó egyetlen gólja a mezőfalvi hálóban landolt.

70. perc: a tizenhatos vonaláról kapott remek labdát Pál, aki  megszerezte a találkozó egyetlen gólját, 0-1.

Jók: Tonka, Móricz, Balázs, illetve Pál.

Ifjúsági mérkőzés: 2-1.

Dunafém-Maroshegy - Szabadegyháza 3-1 (1-1),   Székesfehérvár, 200 néző, vezette: Nasta László.

Dunafém-Maroshegy: Sabo - Komáromi, Trampler, Pongrácz, Gelencsér, Zab, Dudás, Ruzsics (Samu), Horváth Zs. (Skultéti), Dopuda (Szekszárdi), Balogh (Suhaj). Edző:  Viktor Ferenc.

Szabadegyháza Deák - Kosaras, Papes, Rátkai (Vizi), Rapai, Tóth, Horváth F. (Pinke), Kiss P., Kiss J. (Horváth Cs.), Berényi, Sági (Mányoki). Edző: Bozai Attila.

Gól: Pongrácz, Dudás, Suhaj, illetve Tóth.

Kápolnásnyék - Gárdony 1-1 (0-1),  Kápolnásnyék, 80 néző, vezette: Jakab Zoltán.

Kápolnásnyék: Ferenczi - Kovács, Plókai A., Léki, Kellner, Kiss, Szkukalek (Plókai A.), Laczkovich (Virág), Ribi, Szabó (Králik), Németh (Bernáth). Edző: Balogh Gábor.

Gárdony: Viniczai - Csapó, Szabó, Herke, Schneider, Gaál, Gulyás-Kovács, Takács, Király, Szalai, Varga. Edző: Oláh Attila.

Gól: Králik, illetve Takács.

Szár - Bakonycsernye 1-1 (0-0),  Szár, 150 néző, vezette: Magyar János.

Szár: Szabó D. - Zágoni (Mérten), Nyitrai, Kellner, Schuppa, Haász (Schnóbl), Boros, Rada, Szabó Sz. (Radics), Krautszíder (Németh), Géber. Edző: Lacza Albert.

Bakonycsernye: Lukács - Kallós, Schneider, Hancsák, Valásek, Varga,Monostori (Simek), Kovács (Bocska), Fodor, Guitprecht, Nagy. Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Rada, illetve Fodor.

Kiállítva: Kellner.

Bicske - Iváncsa 2-0 (1-0),

Bicske, 300 néző, vezette: Nagy Károly.

Bicske: Miklós - Lengyel, Radics, Gulyás, Németh, Szabó, Molnár A. (Balogh), Pozsgai, Megyesi, Simon, Földes. Edző: Erdész Ferenc.

Iváncsa: Vörös - Kenyeres, Fodor, Barics, Kamocsa, Béres (Nagy), Molnár V., Csikesz, Bartha, Bahushevich, Ivacs (Drapcsik). Edző: Balogh Zoltán.

23. perc: Szabó előrevágott szabadrúgása átszállt a védők feje fölött, Simon először fejelte a labdát, ami a kapusról kipattant, majd a kapuba pofozta, 1-0.

75. perc: Földes a jobboldalon cselezgetett,  beadására , Megyesi érkezett, és jobbal a kapu bal oldalába lőtt, 2-0.

Jók: Szabó, Simon, Miklós, illetve Barics, Csikesz.

Ifjúsági mérkőzés: 3-1.

Sárosd - Baracs 7-1 (2-0),   Sárosd, 220 néző, vezette: Szabó János.

Sárosd: Rauf (Somogyi)  - Szabó, Sipos (Majláth), Gyuricza (Czövek), Lendvai (Egerszegi), Kövecses, Dvéri, Gál, Pribék (Tiber), Rottmann, Zách. Edző: Horváth Zoltán.

Baracs: Tóth -  Pulai, Hepp, Cséza (Fehér), Éliás, Horváth D. (Németh), Szurma, Prókai (Sebestyén), Právics, Horváth, G., Rajna (Sőrei). Edző: Horváth Zoltán.

Gól: Gál (3), Kövecses (2), Dvéri, illetve Právics.

22. perc: A vendégek kezezése miatti tizenegyest Gál értékesítette, 1-0.

27. perc: Dvéri beadását Gál gyönyörűen csúsztatta a vendég kapuba, 2-0.

44. perc: Horváth Gergely kiállították.

47. perc: Dvéri-Lendvai  - Dvéri volt a labda útja, gyönyörű kényszerítő után, 3-0.

50. perc. Dvéri remek emelését Kövecses bombázta a kapuba, 4-0.

64. perc: Majláth egyéni játék után lőtt szép gólt, 5-0.

70. perc: Tiber baloldali beadását Gál a léc alá vágta, 6-0.

73. perc: Sakk-matt helyzet után Kövecses lőtte a hetedik gólt, 7-0.

84. perc: Tizenegyeshez jutottak a vendégek, amit Právics értékesített, 7-1.

Jók: Rottmann, Dvéri, Gál, Kövecses, illetve Tóth, Právics.

Ifjúsági mérkőzés: 0-3.

Sárszentmiklós - Martonvásár 0-2 (0-2),  Sárszentmiklós, 150 néző, vezette: Nagy László István.

Sárszentmiklós: Reichert - Tóth Zs., Herger, Jenei, Hegedűs, Huszár (Nagy), Rozsos, Krajcsovics, Gráczer G. (Pajor), Bartók, Gráczer B. Edző: Palotás Péter.

Martonvásár: Guth - Provoda (Sarkadi), Tóth Sz., Hermann, Sinka (Balogh), Elek, Csanádi (Pintér, Erdei), Udvaros (Varga), Bozsó, Bajor, Magyar. Edző: Patkós Csaba.

Gól: Hermann, Tóth Sz

18. perc: A hazaiak figyelmetlenségét Hermann  könyörtelenül kihasználta, 0-1.

23. perc: Ismét egy pontrúgás,  és ismét egy figyelmetlenség, Tóth Sz. gólja, 0-2.

62. perc: Nagy játékvezető sárgalapokkal hűtötte le a kedélyeket.

79. perc. Hazai nyomás, helyzetek sorait hagyta ki a már agresszív hazai csapat.

Jók: Guth, Magyar, illetve Tóth, Hegedűs, Herger.

Ifjúsági mérkőzés: 0-1.