2013.04.15. 14:41

A végjáték nem sikerült a Pázmánd-Gárdony kézilabda csapatának

Pázmánd - Vasárnap a Pázmánd-Gárdony FKC II csapata a TFSE csapatához látogatott a női kézilabda NB II-ben.

Bobory Balázs

Az első félidőben motiválatlanul játszott a vendégcsapat, a félidő közepén volt egy 15 perces időszak, amikor mindössze egy gólt tudtak dobni.   A félidő végén jó hajrával sikerült 4 gólra feljönni és  állandósult is a 3-5 gólos hazai vezetés. A hajrában egy 5-0-s rohammal sikerült  a vendégeknek  megfordítani az eredményt, de a végjáték ismét nem sikerült és 28-25-re (12-8) vereséget szenvedett a Pázmánd-Gárdony FKC II. csapata  -  Szendrei, Szelindi (kapusok),  Kőszegi K, Kratancsik, Kácsor (2), Kőszegi G (4), Tényi, Mihályi, Gabnai (2), Köllő K(83), Köllő A.(4) PINTÉR (5).  A junior csapat 35-28-ra győzött.