2013.02.25. 14:12

Női kézilabda NB II: pázmándi siker a Dunaújváros DAC ellen

Fejér megye - Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Pázmánd-Gárdony FKC II. csapata.

A Köfém csarnokban megrendezett női kézilabda NB II-es bajnokságban a Pázmánd-Gárdony FKC II. - Szendrei R., Szelindi K.(kapusok) KÁCSOR M. (7), Kőszegi G. (4), Tényi E. (2), Pajor V. (1), Mihályi A. (4), GABNAI M. (5), KÖLLŐ K.(11/9), Pintér K. Edző: Pánczél Barabás - 34:30-ra (17:17) legyőzte a Dunaújvárosi DAC csapatát.

Az első félidőben folyamatosan növelte előnyét a hazai csapat, és a 18. percben már 11:7-re vezetett, a szünetre azonban kiegyenlített a Dunaújváros. A második félidő elején a vezetést is megszerezte a vendégcsapat, de a 40. percre ismét három gól volt a hazaiak előnye, amit a mérkőzés végéig meg is tartottak. Bizakodásra ad okot, hogy Gabnai Melinda a több éves kihagyás után egyre jobb formában van, és ezen a mérkőzésen is 5 nagyon szép góllal járult hozzá csapata győzelméhez. A pázmándi junior csapat 31:30-ra győzött.