2010.06.14. 02:29

Szingós eredmények a Tour de Pelsoról

Székesfehérvár - Kedves olvasó, ne lepődjön meg, ha szombaton és vasárnap délelőttönként egyen-sportfelszerelésbe öltözött kerékpárosokkal találkozik. Ők a szingósok.

Fejér Megyei Hírlap

A Balaton Maraton 200 kilométeres távján Kabáczy abszolút 98. és korcsoportjában a 28., amíg Tóth a 389. és a 145. helyen végzett. A Pelsón induló Baráth az abszolút 119., amíg korcsoportjában az 51. helyen ért célba. A szingósok közül többen az utolsó pillanatban érkeztek és rajtoltak el, de nevezés nélkül, így hivatalos eredményük nincs, ám becsülettel tekertek, gyűrték le a kilométereket.

Június 27-én ismét Fejér, Kincsesbánya térsége ad otthont a versenynek.