Foci

2022.07.08. 17:00

Mindkét kapuban két-két találat

A nyári felkészülési időszak második edzőmeccsét játszotta - ezúttal zárt kapuk mögött -  szerdán a Dunaújváros FC NB III-ban szereplő labdarúgó csapata. Ellenfelük az NB II-ből búcsúzó Budaörs együttese volt. Az új szakvezető, Bekő Balázs által dirigált vendégek ugyan nem kezdtek jól, és az újvárosiak kétszer voltak eredményesek az leső negyvenöt percben. A szünet után viszont a csapatok sort cseréltek, és ez a látogatók számára hatott jótékonyan, akik kiegyenlítettek (2-2). Sokat nem pihenhetnek a vendéglátók, ugyanis szombaton már újabb feladat vár a rájuk. Délelőtt fél tizenegytől a 2021/2022-es NB II t ötödik helyén végző Siófok gárdáját látja vendégül a Dunaújvárosi Stadionban, ezúttal már szurkolók előtt.