Állás

2021.05.26. 11:45

Hirdetési tanácsadó munkatársat keres a Fejér Megyei Hírlap

A Mediaworks Hungary Zrt. a Fejér Megyei Hírlap értékesítési csapatába hirdetési tanácsadó munkatársat keres!

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt kiadványaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilapjával, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitális médiatermékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte. A Mediaworks Hungary Zrt. a Fejér Megyei Hírlap értékesítési csapatába, Székesfehérvárra hirdetési tanácsadó munkatársat keres.

FELADATOK

  • a területen lévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • hirdetési kampányok tervezése és értékesítése ügyfelek felé
  • kapcsolattartás a Kiadó adminisztrációs és hirdetés-gyártási csoportjával
  • új ügyfelek akvizíciója
  • ELVÁRÁSOK

  • helyismeret az adott településen
  • lendületes, pozitív személyiség
  • jó kommunikációs készség, jó helyesírás
  • munkabírás, terhelhetőség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • AMIT KÍNÁLUNK

  • folyamatos mentorálás
  • stabil nagyvállalati háttér
  • kezdő cégállomány
  • jó kereset, teljesítményarányos bérezés
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Székesfehérvár

    Ha részese szeretnél lenni az online és a nyomtatott média dinamikus világának, jelentkezz!

    A pályázatokat a munkakör megjelölésével 2021.06.05-ig az alábbi címre várjuk:

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Rovatunkból ajánljuk

    További hírek a témában