Kosárlabda

2013.02.22. 12:49

Visszavágott a Zalaegerszegnek az Alba Regia SC U18-as csapata

Újabb hétközi mérkőzéssel folytatta a rájátszást a fehérvári junior kosárlabda csapat, amikor is a Zalaegerszeget fogadta.

Az első mérkőzésen nagyobb különbségű ZTE győzelem született ,ezért mindenképp javítani szeretett volna a hazai gárda. A jobb százalékkal célzó vendégek örülhettek a félidei hét pontos előnynek, ekkor lepattanóban és egyéb mutatókban is jobb játékot mutattak.

Szerencsére a második félidőben már nagyot javult mind a védekezés, mind a támadás hazai részről, egyénileg és csapatban is több dicséretet érdemelnek a fiúk. A fiatalok sem vallottak szégyent, már aki eljött és vállalta, hogy esetleg 1-2 perces játékkal is de hozzájárul a csapat sikeréhez.

Alba Regia SC - ZTE KK 81-75
( 18-15, 17-27, 23-12, 23-21 )

Fehérvár: Szelényi D. 14/6, Koncz P. 20/9, Senkár L. 9, Kelemen B.13, Fülöp G., csere: Czimer M., Maár B., Molnár M., Keller I. 19/9, Ellenpacher M., Fodor A., Varga M.