Kiemelt állások

2017.09.22. 11:36

Értékesítő munkatárs

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Több mint 25 éve a magyar piacon jelen lévő kereskedelmi

cég, lendületesen fejlődő üzletágához keres nyomdai

szolgáltatások és marketing termékek értékesítése pozícióra

munkatársat.

Ha minden álma, hogy egy hosszú távú, stabil munkahelyen

tudjon dolgozni, ahol lehetőség van karriert építeni, akkor

várjuk jelentkezését a hazai kis – és közepes vállalkozások

marketing és nyomdai igényeit magas szinten kiszolgáló

ügynökségünk székesfehérvári csapatába.

FELADATOK:

• A vállalat kereskedelmi partnereivel való folyamatos

kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül

• Rendelésfelvétel vevői híváslista alapján

• Vevői észrevételek, panaszok rögzítése, megoldások

koordinálása

• Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel a

felmerült vevői problémák gyors és ügyfélszemléletű

megoldása érdekében

• Feladatkörhöz kapcsolódó teljes körű adminisztráció végzése

• Értékesítéssel kapcsolatos kimutatások készítése

• Információszolgáltatás a termékekről és árajánlatok küldése

• Új ügyfelek felkutatása, hideghívás

ELVÁRÁSOK:

• Minimum középfokú végzettség, gazdasági v. kereskedelmi előny

• Erős kereskedelmi szemlélet

• Kiváló kommunikációs képesség és hatékony

szervezőképesség, precíz munkavégzés

• Minimum 1 éves értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat

• Microsoft Office programcsomag magas szintű ismerete (Excel, Power Point, Word)

• Hajlandóság hétvégi munkavégzésre, rendezvényeken való részvételre

• Proaktív, feladat orientált szemlélet

• „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes jövedelem

• Cafeteria juttatás

• Értékesítési bónusz

• Stabil nagyvállalati háttér, továbbképzési lehetőség

• Karrier építés

• Céges kiküldetések esetén céges autó biztosítása

• Céges telefon

• Fejlődési, előre lépési lehetőség

• Vállalat által biztosított ingyenes szakmai tréningek

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

• Telefonos értékesítés, kapcsolattartás

• Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk

bruttó fizetési igényével ellátott, fényképes önéletrajzát a

munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen:

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!