Kézilabda

2009.12.09. 13:16

Hatgólos vereség a norvégoktól

A magyar női kézilabda-válogatott 25-19-re kikapott szerdán az olimpiai és Európa-bajnok norvég csapattól a kínai világbajnokság 4. fordulójában, Szocsouban, így a csütörtöki, japánok elleni mérkőzésen dől el, hogy középdöntős lesz-e Mátéfi Eszter együttese.

MTI

Az első félidőben remekül védekeztek a magyarok, Herr ziccereket hárított, ugyanakkor a támadásban több hiba is akadt. A szünetre így is 11-11 volt az állás, és az eredmény inkább a norvégokra nézve volt hízelgő.
A folytatásban már csak tíz percig volt hatékony a magyar csapat, a támadójáték a hátralévő időben katasztrofálisra sikeredett, így nem is lehetett más a vége, mint vereség.
A magyarok mérlege négy forduló után két győzelem és két vereség.