javítási lehetőség szombaton

2018.10.15. 22:07

Egy félidőig bírták a Fradi ellen

A férfi kézilabda NB II 5. fordulójában az Alba-MÁV sima vereséget szenvedett a listavezető Ferencváros otthonában.

Krebsz András

Szalczinger János (labdával) négy gólig jutott a Népligetben

Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

FTC-Diagnosticum U23–Alba-MÁV Előre SC 39-25 (19-16)

Alba-MÁV: Czérna, Hátas (kapusok) – Szalczinger 4, Králl 1, Kanyó Bence 2, Kanyó Balázs 3, Szám 2, Golenya, Rohonyi 5, Penzer 2, Grőber 5, Bicskei, Harsányi, Kis, Pencz, Kanyó Á. 1.

Vezetőedző: Grőber Mátyás.

Az idegenben még nyeretlen fehérváriak a hibátlan mérleggel rendelkező zöld-fehérek vendégeként cseppet sem kezdtek megilletődötten. Az Alba az első játékrészben egyaránt 4-4 gólig jutó Kanyó Balázs és Rohonyi vezetésével végig lőtávon belül maradt, ám a 30 perc alatt hatot szóró Imre utolsó találatára már nem érkezett válasz, így a szünetre picit elléptek a fővárosiak.

A folytatást 6-1-es rohammal indító hazaiak már nem engedték vissza a meccsbe a Grőber-csapatot, a végére pedig még jobban kinyílt az olló.

Javítási lehetőség szombaton 17 órától a VOK-ban, a Mór együttese ellen.