Megye III.

2024.03.27. 13:08

Negyvenöt perc alatt tíz gól esett

A megyei III. osztály 20., ill. 16. fordulójában nem volt olyan mérkőzés, ahol ne született volna legalább egy gól. Északon Iszkaszentgyörgyön a második félidőben összesen tíz gól esett. A listavezető Velence bár megszenvedett, de nyert a Pusztavám ellen, így őrzi kényelmes előnyét. Délen a Lajoskomárom dégi vereségével a Kisláng már tíz ponttal meglógott.

A Kajászó (zöldben) otthon kapott ki

Fotó: Kricskovics Antal

Északi csoport:
MPF-Ráckeresztúr – Tóvill-Kápolnásnyék 0-2 (0-2)
Gól: Kutai (22.), Lőrincz (25.)
Iszkaszentgyörgy – Baracska 7-4 (0-1)
Gól: Balla (52., 58.), Kuti (60., 80.), Lehota (68., 84., 92.) ill. Kovács-Szántó (3.), Kondor (46., 87.), Hőlaki (73.)
Velence TSE – Pusztavám-Jüllich 2-0 (1-0)
Gól: Tóth B. (25.), Szaller (63.)
Kajászó – Pázmánd 1-3 (1-1)
Gól: Preiffer (29.) ill. Varga J. (40.), Mocsári (55.), Márkus (87.)
Söréd – Újbarok 3-0 (3-0)
Gól: Kovács B. (17.), Arató (20.), Boros (42.)

Déli csoport:
Rácalmás – Kőszárhegy 2-3 (0-2)
Gól: Suplicz M. (58., 73.) ill. Vágner (16., 38., 86.)
Cece – Vajta 2-0-nál a 69. percben félbeszakadt. "A Versenybizottság a mérkőzés 3 pontját, 3:0 gólkülönbséggel a vétlen Cece csapata javára rendeli el jóváírni. A határozatot a Versenybizottság az MLSZ Versenyszabályzat 43. §. (1) bekezdés b) és r) pontjai és 44. §. (2) bekezdés b) pont 8.) alpontja alapján hozta meg." – áll az FMLSZ honlapján. – A 68. percben rendbontás miatt félbeszakadt Cece-Vajta Vármegyei III. Osztályú felnőtt mérkőzés ügyében 2024. április 2-án kedden 16:00 órakór fegyelmi tárgyalást tartunk, amelyre a Vajta csapatvezetőjét Meister Istvánt és az elnökét Térmeg Györgyöt, a mérkőzés játékvezetőjét Bellér Szabolcsot, valamint a mérkőzés főrendezőjét Menyhárt Tamást behívjuk. Addig a mérkőzésen kiállított játékosok Csajági József (Vajta) Kimiti Zoltán és Kimiti László (Cece) játékjoga fel van függesztve. A Vajtai SE soron következő hazai mérkőzésére (Vajta-Dég) szövetségi ellenőrt rendelünk ki az egyesület költségére.
Gól: Nagy B. (24., 25.)
Dég – Lajoskomárom II. 1-0 (0-0)
Gól: Vései (47.)
Kulcs – Szabadegyháza 1-1 (1-1)
Gól: Cseresnye (45.) ill. Zámbó (17.)
Nagylók – LSMK 2-4 (1-1)
Gól: Határ (31.), Németh (75.) ill. Sütő (9.), Tóth V. (53.), Pap M. (54.), Vajda Z. (70.)
Alap – Kisláng 1-2 (0-0)
Gól: Vargyas (55.) ill. Árki (67.), Takács M. (92.)
Tác-Csősz 5-5 (5-3)
Gól: Magda (26., 44.), Szalai I. (34., 36., 40.) ill. Horváth A. (2., 60.), Grega (22.), Hofnágel (29.), Kovács K. (49.).