foci

2021.09.15. 19:36

Női Fejér megyei nagypályás bajnokság

A hétvégén – akárcsak az előző idényben – öt csapat részvételével megkezdődtek megyénkben a női felnőttbajnokság küzdelmei. Tavaly, mint a női focit kedvelők emlékezhetnek, a Baracsi SE együttese jelentős előnnyel végzett az első helyen, őket követte az Enying és a Csákvár gárdája. Az idei szezon első játéknapján a címvédő Baracsi SE nem sokat teketóriázott, már az első félidőben megnyugtató előnyhöz (2-0) jutott a Mezőfalva ellen, és végül magabiztosan 3-1-re behúzta a találkozót. A mérkőzés góljait Koncz Krisztina (2), Foltán Viktória, illetve Kabai Éva szerezték. A nap másik meccsén az Enying nem sok teret hagyott a Csákvárnak, amikor egy gólra megközelítette őket, ellenfelük nyomban kettővel válaszolt. Így 2-1-es félidő után 4-2-re legyőzték riválisukat. Gólok: Lelkes Nikolett (2), Kontó Vivien, Fehér Angéla, ill. Szabó Vivien, Imrefi Mónika.